Osvedčili sa vám baby vysielačky?

zuzanita193
30. máj 2015

Baby chcem sa opytat, ci sa vam osvedcili baby-vysleiacky? ak ano tak akej znacky. Dakujem

kuceravasue12
30. máj 2015

ahoj značky ti neporadím, ale skvelá vec, ľutujem, že som ich nemala skôr, počujem malú aj keď sa prehodí. Niekedy som ju začula, už len keď plakala a teraz keď ju začujem skôr stačí jej dať dudušku a spí ďalej

poly2406
30. máj 2015

Super vec!!! Počuť aj šuchnutie... Ja som využila na 120%. Malý má tri roky a ešte aj teraz ju občas zapínam.
Značku máme hmmm presne neviem - baby...., segra má avent - tú zas používame u mamy. Obidve super!!!

galixx
30. máj 2015

Je to super vec, pouzivame kazdy den. Mame angelcare, ale tie su dost drahe, myslim ze aj lacnejsie sa daju dobre zohnat

margarita
30. máj 2015

nam teda nie, dostali sme pri prvej, a vyuzili sme len jediny raz, ked sme boli na svadbe a mala uz spala na izbe hotela a my tancovali asi 100metrov odtial.
doma som to nevytiahla ani pri jednom dietati.
v byte a aj dome som ich pocula aj bez vysielacky.

sona2222
30. máj 2015

my máme avent a neviem si ich vynachváliť, skvelá citlivosť. neviem ako by som bez nich fungovala, bývame v poschodovom dome a s týmto zázrakom môžem bez problémov zbehnúť do záhrady alebo dole do kuchyne a malý si spokojne odfukuje. a počujem ho už keď sa začína mrviť...

tevia
30. máj 2015

my sme mali vysielacku ale nakoniec sme ju prestali pouzivat, ked sme objavili aplikaciu v mobile... tam aspon nehrozi, ze sa vzdialis mimo signal, funguje vsade, aj keby si bola za 10 stenami. Je to super vec.

ena1903
30. máj 2015

Ja si tiez neviem predstavit fungovat bez nich. Mame pomerne velky dom, maly spi vo svojej izbe a ja okamzite viem, ked sa nieco deje. Je to super, napr. ked mame navstevu - v obyvacke je hlucnejsie, urcite by som ho bez nej nepocula. Alebo mozem vyjst bez obav aj von do zahrady. Mame Avent.

veronika1402
30. máj 2015

Hej mala som ju od narodenia,super vec🙂 cez leto sme na dvore grilovali a mala spokojne spala,nastavena na najvyššiu citlivosť,tak som počula aj muchu keď letela.Mame z liedla,a skvelá vec,za nejakých 30 eur🙂

anula
30. máj 2015

ja ma Tomy. Pri prvej dcere sme nemali, byvali sme v dome bez poschodia.Teraz byvame v poschodovom dome a velmi sa nam zisiel, inak by som sa z poschodia nemohla vzdialit.

mart1na26
30. máj 2015

Jasne babyphone je jednotka, ja osobne si bez nich neviem zivot predstavit , znacka tusim philips taky macko pu z Nay, ale mala som aj z lidlu a tie boli este lepsie, neskutocne citlive na zvuk

bonaqa2013
31. máj 2015

Mám4 deti, ale nikdy som to nemala....

monciky
31. máj 2015

my mame rodinny dom, sice len bungalov, ale vysielacky sa mi velmi osvedcili...., mozem pocas spanku maleho ist vyvesat pradlo von, upratat si priestory mimo domu a vecer ked sedim v obyvacke,tak sice aj tak stale chodim nanho pozerat, ale pocujem aj najmensie suchnutie, keby som si to mala este raz kupit, kupim uz take s obrazovkou, aby som maleho aj videla....,a keby som byvala v byte, aj tak si ich kupim, to bolo prve spolu s monitorom dychu co som kupila a nelutujem ani cent....

standu
31. máj 2015

Doma v byte nie, ale na chaty sme nosili, keby ze byvamev dome tak urcite 🙂

lucianakoniku
31. máj 2015

@zuzanita193 my sme ich doma vyuzivali len prvy mesiac pri prvom synovi, ked sme este boli vyplaseni a riesili kazde jeho suchnutie, ale na navstevach, dovolenkach a u babiek sme ich vyuzili, tam sa osvedcili.

mame dve, jednu zn. baby ono, ta je naprd a druhu topcom, ta je dobra, len mi na nej vadi ze jej obcas "prepne" a zacne zrazu pipat ze je v miestnosti zvysena teplota hoci to tak vobec nie je. ten senzor sa neda deaktivovat takze ked zacne vysielacka takto blbnut, musime ju vypnut alebo nejak spacifikovat.

podla mna v byte sa zaobides aj bez nej, ale ak ti deti spavaju napr. na poschodi zatial co ty si dole v kuchyni a mas zatvorene dvere, tak je to dobra vec.

gaby21
31. máj 2015

@zuzanita193 To velmi závisí či bývaš v byte, alebo rodinnom dome, ja v dome a ked som dala dieťa spať, som kludne vybehla na dvor, do záhrady o poschodie nižšie, ked sme boli dnuka som ich samozrejme nepoužívala, to je hádam zbytočné

deniskap
31. máj 2015

My bývame na dome a bez nich si to neviem predstaviť. Keď malý vonku spal, tak som počula všetko. Aj vietor aj rozhlas, čiže som bola pokojná. My sme mali také najlacnejšie z elektra, stáli asi 26 eur, ale úplne nám stačili, nebolo potrebné investovať viac...