Opaľovačky a ich spotreba na dovolenke pri mori

jarmilka1985
19. júl 2014

Ahojte!
Chcem sa opytat, snad ma tu zato nikto neukamenuje...ale aku spotrebu ma 4 clenna rodina na dovolenke pocas plnych 7 dni pri mori?Mame takmer 1,5rocneho a 3,5 rocnu, plus ja a manzel take vacsie natury 😎
Kolko zvyknete spotrebovat v ml.opalovaciek? Budeme sa natierat 2 krat denne pocas 7 dni. Kupila som nam 6 opalovaciek po 100ml a deckam dve po 250ml. Bude to dost? Ja som taka ze rada dzabem a nesetrim, nechcem aby nas spieklo. Vdaka za kazdu radu!

nicolle21
20. júl 2014

@jarmilka1985 ja si myslim, ze si toho nakupila az az 😀 a pokial nejdete do dzungle, tak aj tam na mieste sa budu predavat kremy na opalovanie, tak si dokupis..
inak ja si pod pojmom opaľovačky predstavim vzdy tie babatkovske letne "overaly", tak ma to dako zarazilo, ze co ma co cela rodina spotrebovavat opalovacky 😀

kitty88
20. júl 2014

@jarmilka1985 myslis, ze minies az tolko? my sme boli traja, my s manzelom sme si brali jeden opalovak 400 ml, aj z toho sme minuli ledva stvrtinu, aj ked je pravda, ze ja som sa natierala len velmi malo a dcerke jeden 200 ml a minuli sme tiez ani nie stvrtinu a to som ju natierala casto... a boli sme 10 dni, takze na ten tyzden, aj keby si natierala kazdu chvilku, mas toho az az.

astonka
20. júl 2014

@jarmilka1985 no myslím že toho máte až -až ešte aj domov si mysli,že donesiete 😉
a po opalovaní žiaden? 🙂

mirka0703
20. júl 2014

my sme minuly rok kupili pre syna 200ml a to sme boli na dvoch letnych dovolenkach takze som ho natierala dost a tento rok z neho este minam... a to sme uz tento rok boli na jednej....a natieram ho aj do skolky kazdy den...takze myslim ze ich mas privela....hlavne to zbytocne vahu robi v batozine ak letite...a ja s manzelom sme mali tiez jeden 200ml a bohato nam stacil a neminuly sme ani polovicu za tyzden... tak verim ze sa nespalite a uzijete si dovolenku... 🙂

dadka232
20. júl 2014

no my sme sa teraz vrátili z dovolenky a mali sme jeden pre deti a jeden s menším faktorom pre dospelých a jeden po opalovaní a bohato stačilo 😀 , vydržia ešte do konca leta určite a možno aj na rok 😀

jarmilka1985
autor
20. júl 2014

@astonka Asi ta pobavim po opalovani mam dve pollitrovky 😀

astonka
20. júl 2014

@jarmilka1985 tak veru podarilo sa ti 😀 😀