Opaľovací krém pre dieťa. Ktorý nefarbí oblečenie?

jenn44
13. júl 2011

Ahojte maminky, viete mi poradit opalovaci krem- najlepsie spray pre moju 1,5 rocnu dcerku, ktory nefarbi? mali sme z DMka- teda mame ale strasne farbi oblecenie... dakujem

z.u.z.k.a.
13. júl 2011

skus avene,alebo biodermu . daylong nie, ten farbi strasne, veci som do dnes nevyprala...

ainik1
13. júl 2011

aj bioderma farbi,mame sprej ☹ Aj mna by zaujimalo,ktory krem nefarbi

lukinkowa
13. júl 2011

Čítam prvý krát, že opaľovací sprej farbí oblečenie, my sme mali zatiaľ asi šťastie na značku, dobre vedieť na čo si dávať teda pozor.. Používali sme Astrid -emulzia v spreji pre deti, nezanechával ani ten mastný pocit na pokožke, OF 25 a aj Niveu sun kids keď bol malý menší s OF 50, s fľakmi alebo farbením nikdy nebol problém. 🙂 Tento rok sme dostali od známych pre malého opaľovacie mliečko značky Eucerin (tiež nefarbí) ,tak už sme zbytočne nekupovali, i keď sprej je praktickejší. .

sylvia20
23. aug 2012

Baby, presne s tymto mame problem aj my .......mali sme Garnier aj Cien a veci mame v katastrofalnom stave a presne ako pise z.u.z.k.a. , dodnes sa mi to nepodarilo z veci vyprat. Hlavne na bielych su uplne zlte skvrny a nejde to nicim vyprat.

pre zaujímavost...
http://www.pluska.sk/zdravie/velky-test-detskyc...

sylvia20
23. aug 2012

sorry, tieto testy su aktualnejsie:

http://bocianiehniezdo.conetix.sk/content/medzi...

marcellka32
23. aug 2012

Ja to robím takto:deti holé natriem doma,potom obleciem aby sa neuspinili veci. 🙂

sylvia20
24. aug 2012

@marcellka32 aj ja to takto robievam a predsa sa tomu nevyhnem ......mozno ten krem nestihne vsiaknut, alebo fakt neviem .....

ducci
26. aug 2012

vichy 50 pre deti, dobre sa rozotier ani nefrbi 🙂

jankah77
28. aug 2012

@z.u.z.k.a. vyskusaj benzin na cistenie textilii. Niektore flaky od kremu mi zisli, ale nie vsetky

kakakina
7. máj 2013

@ducci ,mne prave vichi 50 mi znicil vsetky biele letne veci,vsetko zostalo zazltnute,okolo casti kde som natrela deti.Vyhodila som ho a kupila cien 50,a z dm 30.a ani z jedneho nezostali flaky 🙂