Ohrievače dojčenských fliaš

domixlily
20. mar 2023

Ahojte, ktorý ohrievač fliaš by ste mi odporučili? Najlepšie taký buď na nabíjanie alebo na usb aby bol použiteľný aj na cesty.. poprípade aj s ktorými máte zlé skúsenosti

oblecenie99
20. mar 2023

Mikrovlnku :D Ale naozaj. Ja som na náš nemala nervy, bola to piplačka, trvalo to, a bolo to potom buď prehriate alebo studené. Navyše náš bol taký (neviem, aké sú iné), že tá fľaša bola vo vode (či nad..? ) a ja som mala najradšej tie MAM fľaše, ktoré sa skrutkujú aj zdola, a tie sa v tom ani nedali používať tým pádom. Na značku sa už nepamätám, strčila som ho u našich do krabice pred troma rokmi, že to nechcem ani vidieť. Mal áno, aj tú nabíjačku k autu, ktorú sme v živote nepoužili.

cyberk
20. mar 2023

tiez som dakedy chcela kupit nabijaciu do auta, ale nastastie nekupila, ten cas ked dieta zacne s prikrmami ubehne velmi rychlo :D a taka termoska s horucou vodou bohate staci na cesty 🙂 na doma sme kupili Lovi ohrievac a je to luxus 🙂 jasne aj mikrovlnka je super, ale ked ti dieta zo zaciatku bude revat ako pavian o 2 rano, tak aj tie sekundy zohrievania budu nekonecne :D

snehulak77
20. mar 2023

My sme ohrievacku mali, ale teda tá naša bola divná. 1.nebolo možné držať teplotu (že hodím a drží mi 3hodony 40st) a 2.nemala 100st, čo je podľa mňa super, že keď už mám doma haraburdu navyše, tak nech v Tom aspoň sterilizujem. V pôrodnici mi dali na izbu takú z Lidla a tá sterilizovanie mala. Takže toto by som si asi pri tých ohrievackach kukla.
My sme kúpili kanvicu s termostatom, za mňa asi najlepšia alternatíva, čo sme poskusali. Ale vždy je to o Tom, čo ti vyhovuje. Ak máš kamošku, čo ohrievacku má, tak skús požičať na deň, uvidíš, či to vyhovuje...