Ohrievač materského mlieka

mariangela122
11. mar 2024

Ahojte prosím poraďte ohrievač materského mlieka
Mám avent , ale to už nejak nezohrieva dobre ..a ma necelý rok..
Keď chcem ohriať 180 ml musím nastaviť až na 330..čo je už max ..keď budem potrebovať viac mlieka ohriať tak to už ani neohrejem..ďakujem za rady

lubkovaandrejka
11. mar 2024

@mariangela122 Ahoj, no ja som materske mlieko zohrievala v LOVI 4v1 ohrievac flias, skus pozriet. Tam si nastavis na aku teplotu to ma zohriat. Za mna super vyrobok.

lelelienka
11. mar 2024

Ja len taky napad, skus ho najprv odvapnit.

mariangela122
autor
11. mar 2024

@lelelienka už som to urobila niekoľkokrát za sebou ☹️

mariangela122
autor
11. mar 2024

@lubkovaandrejka ahoj a prosimta tento presne som pozerala ale písali tam že aa zložito ohrieva mlieko, že podľa toho koľko mlieka tak určite množstvo vody..ja neohrozval stále rovnaké množstvo mlieka ..to znamená žeby som musela zakaždým tam šachovat s vodou? Odlievať ? Prilievať?

lubkovaandrejka
11. mar 2024

@mariangela122 Ahoj, neviem,kto tam co pisal, ale ja tam dam vodu doplna a tak to v ohrievacke necham. Nijako s tym nesachujem 🙂 len ju na druhy den rano vylejem a dam cistu, lebo tam sada prach. To je cele. Nic komplikovane.

lubkovaandrejka
11. mar 2024

@mariangela122 uz si jednoduchsiu ohrievacku ozaj meviem predstavit.🙂

mariangela122
autor
11. mar 2024

@lubkovaandrejka hej fakt? Tak idem to asi objednať , ďakujem ti pekne za radu 😘a prosimta ešte otázka? Ma to funkciu že drží teplotu určitý čas ? Avent ma tak že hodinu drží tu teplu vodu čo je super ..lebo keď nedopije supnem to tam znova a dám neskôr

lubkovaandrejka
11. mar 2024

@mariangela122 nie je zaco,ozaj je super 🙂 drzi to nastavenu teplotu 10h, ale potom to mozes predlzovat.

mariangela122
autor
11. mar 2024

@lubkovaandrejka a ešte posledná otázka 🙂píšu že pasuje na väčšinu fliaš/ akože mohli napísať na ktoré / ja mám avent..to sú také širšie..myslíš že to nebude problém
?

zojanka
11. mar 2024

@mariangela122 Mali sme tú ohrievačku Lovi. Perfektná. Pasujú tam šetky fľaše, používali sme tiež aventové. Drží teplotu 10h. Večer keď sme šli spať som dala ohrievať fľašu s vodou a v noci som len nasypala mlieko do už teplej vody.

mariangela122
autor
13. mar 2024

@lubkovaandrejka ahoj prosimta môžem sa ešte opýtať no rýchly ohrev to je super ale keď som dala klasicky režim na ohrev čo odpočítava tých 10 hodín tak prešlo 20 min a stále mlieko nie je zohriate na 40 stupňov ☹️

lubkovaandrejka
13. mar 2024

@mariangela122 zvlastne... tak skus nastavit vyssiu teplotu? Davas ho z chladnicky ci cerstvo odsate?

lubkovaandrejka
13. mar 2024

@mariangela122 rozmyslam nad tym, isto si myslela z chladnicky, lebo odsate by davno malo tu teplotu 40 stupnov. Kolko ml davas? Neboj sa, poexperimemtuj dden dva a zistis,na akej teplote mas ohriat, nech je to cim skor. Ja som dakedy davala z xhladnicky na 60-70 stupnov na 5 min a potom na tych 40 a do 10min bolo zohriate na pitie.

mariangela122
autor
13. mar 2024

@lubkovaandrejka z chladničky ..dala som 180 ml na tých prednastavenych 40 st..a do toho 200 ml vody..tak písali
Tebe to za ako dlho prosím ohreje ?

mariangela122
autor
13. mar 2024

@lubkovaandrejka no takto ešte 🙂akože ten rýchly ohrev je super ..to dám flasku a do minúty je zohriate to je super fakt ..len mne ide o to že ona pije flasku na viac krát..a pomedzi to potrebujem dať zvyšné mlieko na pár minút do teplej vody..aby nevychladlo..o to mi ide ..ja som myslela že zohreje a drží teplotu..ako na avent..tam zohreje do 4/5 minút a potom hodinu drží tu teplu vodu ..

zojanka
13. mar 2024

@mariangela122 vody do ohrievačky dávaj čo najviac čo sa zmestí spolu s fľašou, lepšiento ohreje ako keď je plná fľaša ponorená len do polovice. A mne držala pekne teplotu tých 10h. Aj keď som si všimla, že teplota vody bola o dáke 2-3° nižšia ako som navolila. Čiže ja som napr nastavila aj 42°, vtedy sa mi zdala akurát.

lubkovaandrejka
13. mar 2024

@mariangela122
@zojanka presne ako zojanka pise, vody co najviac daj. Vyskusaj pridat teplotu na ohrievacke, uvidis,za ako dlho to ohreje. Ale tato ohrievacka tiez drzi teplotu, aku mas nastavenu, tych 10h. 🙂. Ja som to robila s mliekom z chladnicky tak,ako som pisala vyssie a vzdy bolo zohriate do tych 10-12 minut.

lubkovaandrejka
13. mar 2024

@mariangela122 este rozmyslam..aku flasku davas do ohrievacky? Plastovu ci sklenenu?

mariangela122
autor
14. mar 2024

@lubkovaandrejka plastovú

anny29
19. mar 2024

@mariangela122 my tiež máme lovi, som s ním veľmi spokojná ale plastovú fľašu ohriať to je umenie.... My dávame do sklenenej tu ohreje oveľa rýchlejšie a tak prelejem do plastovej