Ohrádka, cestovná postieľka verzus drevená

bobika492009
15. dec 2014

Ktoru verziu mate doma vy? .. my mame klasicku drevenú .. Minule som bola u znamej a ta si nevie vynachvalit ohrádku. Jej mala sa v nej vyhra, nemusi robit zatarasy ako v drevenej aby sa dieta neudieralo , hlavne ked začina sedieť, stavať a podobne ... Vužíva ju aj v noci na spanie .. Už som počula mnoho maminiek že nemaju doma klasicku drevenu , ale napríklad len cestovnu a zaroven ju využivaju aj cez den aj cez noc a aj ked idu na cesty ... čo si myslite ktora postielka sa najviac osvedčí. Samozrejme že ked dieta uz vie samostatne chodit, cez den v postielke maximalne spi .Ale su chvile kedy dieta musime dat do postielky ...

nelly004
15. dec 2014

klasická drevená 120x120 a je to super vec 🙂 malý je v nej málo, lebo ho nechcem obmedzovať v pohybe a poznávaní..ale keď potrebujem navariť, umyť si vlasy, povysávať.....je to super 🙂)

sissy27
15. dec 2014

@bobika492009 ja som mala klasickú postieľku na spanie a ohrádku na hranie... neviem, ale myslím si, že dieťa by malo vedieť, kde sa spí a kde sa hrá... plus teda ohrádka (podobne ako cestovná postieľka) je na zemi, to by mi nevyhovovalo pri manipulácii s dieťaťom...

womankc
15. dec 2014

@bobika492009 ja som mala na spanie klasickú drevenú a pri prvých deťoch ešte navyše drevenú ohrádku. Ale presne večne sa ťukli o to , ale poslúžila vtedy, Máme poschodový dom takže ohrádku som mala dole
pri poslednej som si kúpila ohradku sieťovú , tá bola super , sem tam aj pospala v nej , ale na trvalé spanie by som to nedala . Neskôr sme kúpili takú látkovú cestovnú postieľku, tak tá je úplne super , mala som ju na hlavne na cestovanie, ale v pohode by mohla slúžiť na hranie a aj ako trvalá postieľka domov, super sa dala ľahko očistiť. Ja by som bola jednoznačne za cestovnú . Veľmi dlho sme ju využívali a aj teraz by sa tam ešte ako 6 ročná pohodlne vyspala . Stále ju mám pre strýčka príhodu

sunshineka
15. dec 2014

@bobika492009 neviem si predstavit,zeby v tej cestovnej aj spalo,ved tam nie je bohvieaky matrac.som za klasicku drevenu na spanie a cestovnu postielku pouzit ako ohradku,ked surne nieco potrebujes urobit.urcite by som v cestovnej nenechala dieta spat cely rok

ushuaia
15. dec 2014

@bobika492009 Ahoj, my zijeme v zahranici, tiez som mala dilemu aku postielku...Drevene postielky su tu neskutocne drahe, nasla som postielku s kovovou konstrukciou, dala sa aj znizit leziaca plocha a bocnica dat dolu, ale mala nevyhodu - nebola tak vysoka ako klasicke drevene postielky u nas...Ale kedze drobec rychlo rastie, ked mala 6 mesiacov zacala byt pohybliva a narazat o postielku, kupili sme cestovnu a kvalitny matrac do nej a nelutujem , som max. spokojna na SK mam tiez cestovnu s kvalitnym matracom...a ohradka mi pride zbytocna...aspon ja by som ju urcite nevyuzila...