Odsávačka mlieka Philips Avent

tuti14
10. feb 2022

Ahojte. Zaobstarala som si elektrickú odsávačku mlieka z druhej ruky. Ale vôbec mi neodsáva mliečko. Je pravda, že som zo začiatku mala menej mlieka ale teraz už je to dobré. Dieťa kojim a priberá. Napriek tomu keď použijem odsávačku mlieko neťahá a ani necitim, že by mi stláčal prsník. Rukou si odstrekujem. Nuž tak sa chcem spýtať či máte niektorá rovnakú skúsenosť a je to o značke odsávačky alebo je proste pokazená nakoľko ju mám z druhej ruky. Ďakujem za názory

petamich
10. feb 2022

mala som Avent a bola to velmi dobra odsavacka, takze asi nieco nebude v poriadku 🤷‍♀️

sono2
10. feb 2022

Ťažko povedať. Vieš vôbec ako ma pracovať? Musíš vyvinúť podtlak, membrbna nieje puknuta?
Pekne sa dvíha? Taktiež v trubičke neni diera?,
Áno je to veľmi dobrá odsávačka.
Neviem o lepšej

selest
10. feb 2022

Niekedy ked som ju zle poskladala tak slabo tahala.

pinkgirl
10. feb 2022

Skús ju rozobrať a znovu poskladať podľa návodu. Možno máš niekde nedostatočne založenú súčiastku.

surama
10. feb 2022

@tuti14 Mas tam taky ten gumovy stupel nasunuty?

bikarbona
10. feb 2022

Mne avent nevyhovovala kvoli tvaru toho zvonu. Nesadol mi dobre na prsnik jednoducho. 🙈

matkahelka
10. feb 2022

@tuti14 ja s nou aktualne odsavam 2-3x denne a fici vyborne, takze bud mu mas zle poskladanu, alebo mas nastaveny slaby vykon tahania. odsavacka je to vyborna.

anjelik44
10. feb 2022

@tuti14 Treba skontrolovat vsetky suciastky , ci su ok ked nie vsetko sa da zohnat objednat na philips stranke keby nahodou take info🙂

travelllerka
11. feb 2022

Máš k nej navod? Ak nie, stiahni ma nete, či ju máš dobre poskladanu. Za mňa super odsávačka.ja som si ju musela tak viac pritlačiť k prsníku, aby sa tam ozaj urobil podtlak. A musíš chvíľu cakat, kým prsník akoby pusti mlieko.mne to trvalo aj minútu dve, potom som pocítila taký zvláštny pocit v prse a začalo tiect. Ten istý pocit cítim aj keď dieťa ťahá z prsa, teda keď sa spustí mlieko

tuti14
autor
20. feb 2022

@surama práve ten chýbal 😂 vďaka

tuti14
autor
20. feb 2022

@travelllerka super ďakujem za radu 🙏😊