Odsávačka Medela Swing verzus Medela Mini

cookie26
17. mar 2021

Ahojte, poradili by ste mi,aky je rozdiel.medzi tymito dvoma odsavackami od Medely? Vdaka 🙂

cookie29
17. mar 2021

mini je jedno a Swing je dvojodsavacka, s mini ides jeden prsnik a potom druhy. Swing mozes oba naraz. Double je ucinnejsia. Povedala by som ze motorcek pri Swinu bude lepsi. Mini je podla mna skutocne len na prilezitostne odsavanie, nie na pravidelne. A pozor, tieto odsavacky maju obmedzenu zivotnost. Mini netusim ale pri Swingu je to tusim okolo 250hodin...

cookie26
autor
17. mar 2021

@cookie29 dakujem ;)

andreatytler
18. mar 2021

@cookie26 Ja mam swing a je to odsavacka na jeden prsnik. Da sa ale upravit na oba prsnky ak sa kupi iny konektor na flasu... taky do ktoreho sa daju dve hadicky (na dve flasky). Motor je dost silny aby utiahol dve flase. Ja som pravidelne niekolkokrat denne odsavala 9 mesiacov s jednou flasou.
Medelea Mini je miniaturna odsavacka co ma motor priamo pri flasi. Je to len na prilezitostne odsavanie.

cookie29
18. mar 2021

@andreatytler zalezi asi kde kupujes, u nas je to tusim viac menej automaticky na obojstranne odsavanie. Ale zalezi kolko odsavas a ake mas stastie. Ak treba pravidelne odsavat, tak je lepsia Medela Symphony, len teda netusim, ci sa da na SK niekde prenajat... ja som ju mala skoro rok.

cookie29
18. mar 2021