Odporučte kvalitnú kozmetiku pre novorodenca.

patusicek
12. mar 2020

Dobry den chcela by som od Vas radu. Aka je kvalitna kozmetika pre novorodenca?
Ja poznam len znacku Niveu z pocutia.
Poznate aj ine znacky za nepredraženú cenu? Dostupne na Sk v obchodoch?
Dakujem za info 🙂

miku1
12. mar 2020

Najlepšia kozmetika - žiadna. Pre novorodenca potrebuješ akurát tak čistú vodu. 😉

evittam
12. mar 2020

Suhlas s
@miku1 a max detske mydlo

ivkazba
12. mar 2020

Súhlasím s príspevkom vyššie. Novorodenec nepotrebuje žiadnu kozmetiku, na kúpanie čistú vodu, na zadoček tiež čistú vodu, ani mydlá, ani vlhčené utierky. A čo sa týka značky nivei všeobecne, je to bežná komerčná značka.

brezza
12. mar 2020

@patusicek a ak budes nutne potrebovat tak Weleda. Maju aj uzasny krem proti zapareninam.

patusicek
autor
12. mar 2020

@ivkazba a nieco uz na vyssi vek ? viete o nejakej znacke ? ci Nivea je spravna ?

kikaaa444
12. mar 2020

Toto by aj mna zaujimalo . Takze pre novorodenca vôbec že nič ? Ani puder a olej ?

miku1
12. mar 2020

@kikaaa444 Určite nič. Max. nejaký sudokrém, alebo niečo na prdelku. Čím menej somarín dávať na kožu. Koža má dýchať 🙂

evkao
12. mar 2020

@patusicek skus pozriet aj sem, je to sice starsi clanok, ale na prehlad fajn 🙂
https://babetko.rodinka.sk/starame-sa/starostli...

fridi96
12. mar 2020

Weleda

schoki
12. mar 2020

Ahoj,nazaciatok nic-cista voda.Neskor Weleda,alebo Hipp.Netreba dopredu kupovat kvoli zaruke.Urcite vela podostavas,a tiez urcite dostanes vela vzoriek-mozes vyskusat a az potom kupit.

heln
12. mar 2020

Ako pisu ostatne, cista voda. Sudokrem je dobry na zapareniny. Mne napr.v porodnici poradili Sebamed.

xjakubikovak
12. mar 2020

soaphoria ma detsku radu ale pouzivame zatial vynimocne, hlavne mydielko a sem tam mu matriem ritku alebo tvar ked bola velka zima 🙂 alebo uz spomínaná weleda

hettinka
12. mar 2020

@patusicek novorodenec nepotrebuje kozmetiku. Stačí lekárensky olivový olej, detské klasické mydlo a niečo na zadok (bepanthen, sudocrem, rybacia masť).
Nivea sa vyhni oblúkom.

saxana000
12. mar 2020

U nas jedine nivea ale kazde babetko je ine.co vyhovuje jednemu moze byt katastrofa u druheho

tulipanicek
12. mar 2020

Žiadna kozmetika. Na kúpanie máme Penaten mydlo a na natieranie Excipial čo nám píše lekárka. A to už má mala 8 mesiacov. Nič viac. Ak by bol nejaký problém tak potom riešiť aj niečo iné. Plus kvalitný hypoalergenny prášok a pranie na 60 🙃

nikpa
12. mar 2020

@patusicek pre novorodenca stačí čistá voda. Pri novorodeneckom akné max ovsena kúpeľ a na zadok sudokrem. Je zbytočne na neho niečo patlať pokiaľ nemá suchu pokožku alebo iný problém. Ja som syna umyvala v čistej vode asi do 1,5 roka.

lenka2710
12. mar 2020

@patusicek ja som kupala vodou a detským mydlom, potom som ju natierala olejom po kúpeli! Na ritku rybaciu masť, sudocrem nerobil dobrotu
Keď narástli vlásky, to bolo až okolo 2 roka 😂 som používala samponik, ale už neviem značku, dcérka má už 5 a pol roka a používam niveu

aleskandra
12. mar 2020

pane bože, len nie žiadnu Niveu!!! ved to je samá ropa...

majkatarajka
12. mar 2020

Navia - kvitok

fiafia
12. mar 2020

@patusicek ziadna, cista voda ked tak bupi mydlo. Na zadocek sudokrem. Neskor sme pouzivali hipp.

jancejance
12. mar 2020

@patusicek ja pouzivam Euronu (da sa objednávať s 20%zľavou) a občas aj indulonu a som spokojná 😉

patka06
12. mar 2020

Novorodencovi najlepšie urobí čistá voda a nezaťažovať pokožku kozmetikou

lenuska9999
12. mar 2020

Ja používam kozmetiku od značky alpa. Ich krém na zapareniny aviril a aj olejcek ti určite niečo hovorí. Používam aj krém batole od tej značky. Neviem si ju vynachvalit. Pôvodne sme používali inú kozmetiku, ale maly sa mi vyhadzal z toho. Ale s touto sme spokojný. A na kúpanie používame taký sprchovy gel a sampon v jednom od značky hipp

vikybotka
25. mar 2020

Od narodenia pouzivame detské mydielko bupi s lanolim a na natretie olivovy olej z lekarne, zahybiky liehujeme. Malá ma 9 mesiacov a žiadny problém. Čo sa týka nivei, svagrina mi doniesla krém nivea baby. Otvorila som ho a skúsila si ho natriet na ruky, reakcia bola príšerná palily ma z neho cele ruky tolko k tomu.

simonak93
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
semila001
16. jún 2020

Kozmetika Hipp šamponik a detsky olej he užastny použivala som pri oboch deťoch .
najlepsi !! Deti nemali nikdy ziadne vyrazky ci na tele ci na zadocku nikdy nikdy ziaden ekzem ! 🙂