Odporúčate Lupilu plienky ?

gabrielaaaa
11. jan 2020

Ahojte baby aké su podľa vás tie pampersky Lupilu lebo este so ich nemala pri malom som použivala len pampers a potom tesco tie zelene chlap mi vravi že mam skusit na deň davať potom Lupilu a na noc pampers ako to prime maly uvidim len neviem ci to kupiť či nie

zuzkablazejka
11. jan 2020

Používam lupilu od asi mesiaca malej a som s nimi veľmi spokojná, ani raz sa nestalo ze by mi ich v noci precikala a ani sa mi z nich nevyhadzala. Za mňa to je veľmi dobra voľba.

gabrielaaaa
autor
11. jan 2020

@zuzkablazejka no ako ja by som to mala lepsie lebo Lidl mam oproti bytovke😹ale ak nie tak az do mesta kdesi koli pampers tak uvidime ale dakujem a kolko ich je v tom baliku to su len take malé či?

zuzkablazejka
11. jan 2020

Treba vyskúšať. A v balení ich je podľa veľkosti. Momentálne používame veľkosť 4 a tam ich je 50. Teraz začali predávať aj v takom hnedom obale premium tak chcem aj tie vyskúšať aspoň jeden balík.

gabrielaaaa
autor
11. jan 2020

@zuzkablazejka a tak to je dost ja ze ich tam je max 20 ved kupime uvidime kym sa to narodí je ešte daleko😃do konca marca😉

zuzkablazejka
11. jan 2020

Bola som si pohľadať leták kvôli tým kusom. Tak veľkosť 1 je malý balík iba 24 kusov ale už dvojky sú 42 kusov. Ono aj tak tých najmenších nie je treba nejako veľa ozaj iba do pôrodnice 😊 ešte do zajtra majú akciu na ne

kvietocek05
11. jan 2020

U nas sa lupilu osvedcili viac ako pampers, nikdy neprecikane. V pampers vzdy na dotyk mokry zadok. Jednotky staci 1 balik do porodnice, potom sme 2 pouzivali

diaalex
11. jan 2020

@gabrielaaaa naša malá lupilu precikala 🙁

3petka
11. jan 2020

@gabrielaaaa Môj maly lupilu precikaval, takze sme používali bella happy. Ale teraz keď už má len na noc tak kupujem lupilu, buď sa nepocika alebo len raz, takze teraz ok.

domisha02
11. jan 2020

Mi mame lupilu od narodenia a v pohode som spokojná ,ani raz mi ich malý neprecikal nemal žiadne vyrážky ani nic , mali sme uz aj tie nové hnedé balenie a tiez sme spokojný, treba vyskúšať nie každému sadne .👍

ukulela
11. jan 2020

@gabrielaaaa teraz majú v akcii za 5,50 balík. Vo veľkosti 4 je ich 50. V menších veľkostiach a ich klasický viac.

gabrielaaaa
autor
11. jan 2020

@ukulela no ja budem potrebovat iba 1tky zatial uvidim a dakujem baby za každu radu 😊

kika831
11. jan 2020

@gabrielaaaa u nas z lupilu zapareniny.

ukulela
11. jan 2020

@gabrielaaaa vyskúšaj, za to nič nedáš. Mne pampersky naozaj smrdeli. Na prvé dni som mala také prémiové drahé plienky bez chémie. Potom som skúšala napríklad z dm-ky ale tie mi maly precikaval. Skončila som pri lupilu. Veľa záleží na dieťatku ako mu plienky sadnú aj strihom. Mojím vyhovovali.

dzejsik
12. jan 2020

@gabrielaaaa mne sa v nich furt nejak precural ...

gabrielaaaa
autor
13. jan 2020

@dzejsik no ved uvidíme ked tsk zas ostanem pri pampers🙈😃

dzejsik
13. jan 2020

@gabrielaaaa ja plánujem vyskúšať ešte Babybaby soft, vraj vyrábané na SR a mali by ich mať v Bille, tak nejaký menší balík na skusy ... ale inak sa mi len Pampers u nás doteraz osvedčili

julia2018
13. jan 2020

@gabrielaaaa ja som skúšala z lidlu tie hnedé, veľkosť 3 a dosť z nich cítiť moč, to sa mi pri pamperskach nestalo. Používame zelené, premium care. Obyčajne z lidlu sme používali len jednotky a tie boli dobre, kúpila som teraz i 3 klasické z lidlu, boli v akcii, tak som zvedava

zuzana271
13. jan 2020

Vyskúšaj Dada plienky...su super, aj cenovo

gabrielaaaa
autor
13. jan 2020

@zuzana271 s kde ich kupim? Dakujem😊

silvi300
13. jan 2020

@gabrielaaaa Ja som najspokojnejšia s Babylove z DM. Pampersky som kupovala ešte pred 6 rokmi, keď bol starší malý, a pomaly každú hodinu bol precikaný.

zuzana271
13. jan 2020

@gabrielaaaa cez internet, tiež som pri malej používala pampers, ale oranžové...tu na koňovi som počula o dada plienkach...objednala som na skúšku do pôrodnice, a aj väčšie balenie...sú za super cenu...a malý už ma 7 mesiacov a som s nimi spokojná najviac, neprežila ich...skúšala som aj lupilu, babylove...a mám aj pampers modré...ale dada sú pre mňa topka😊daj si do googlu...dada plienky...ono ti to nájde...

zuzana271
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana271
13. jan 2020

aj vlhcene obrusky od nich sú fajn😊

simona92101
15. jan 2020

My sme vyskusali vsetky mozne znacky a najhorsie boli pre malu pampersky,ritka vyzrana,smrdeli,vzdy precikana.od narodenia pouzivam bud Lupilu,Dada alebo z DM Babylove,vsetky su porovnatelnej kvality za dostupnu cenu,ani raz nemala ritku vyhadzanu.

semila001
16. jún 2020

Pri oboch detoch 1 tky moc siroke a ostTne precikali hned ..
Osvedčili sa nam Bevola alebo Dada