Odkiaľ zimný overal/bundu pre 2-ročné dieťa?

2. sep 2023

Ahojte, odkiaľ odporúčate zimné oblečenie pre 2r dieťatko ? Vlani ešte bola v kočíku, stačil overal z Tesca, avšak teraz chcem niečo teplejšie, odolnejšie, vetru odolné, vode odolné, nech sa to hneď nezatrhne na ihrisku/prechádzke atď. Pozerala som lindex fix overal, fajn mi príde ten za 120€ aj to riešenie na brade také príjemné, ale je to ozaj už mega palka taká suma. Odkiaľ ešte odporúčate ? Chcem aj nech je to ozaj pekne, páči sa mi napr aj bubbe bunda, ale neviem či tá kapucňa bude praktická, či by ju to nerušilo pri hre. Plus potom ake nohavice k tomu? Alebo odporúčate kúpiť len bundu a nohavice a overal už nie ? Strácam sa v tom a neviem rozhodnúť aby aj dobre bolo, aj funkčné, aj pekne 😅

surama
2. sep 2023

V Decathlone maju asi za 30e.

zuzanka.zuzu
2. sep 2023

môj 2r mal gate aj bundu z tesca a teraz ako zimný 3r bude mať tiež 😀 majú aj také na traky aby nemal kríže holé keby si chcela ale v škôlke také oblečenie u nás nesmie byť a chcela som sa vyhnúť tomu že z dvojdielnych by prechladol (predsa len učiteľky nemajú čas dozerať na všetkých) takže ja som mu už v 2r kúpila normálne oteplovacky a bundu. asi týždeň som za ním behala a furt naprávala než pochopil 😀 teraz sa už nebojím, už si dá pozor v zime aj sám.

autor
2. sep 2023

@zuzanka.zuzu prečo nemôžu mať v škôlke na traky ? A overal môžu mať ?

betulinka1
2. sep 2023

@zuzanka.zuzu u nas mohli mat aj overal aj nohavice na traky aj v jasliach aj v skolke. Cize to je individualne. Ale este som nepocula, ze to bolo niekde zakazane.

thereisabear
2. sep 2023

Columbia

1mata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. sep 2023

@surama túto konkrétne som pozerala, ale obávam sa že nebude už dobrá, lebo dcéra už teraz nosí veľkosť 98, niečo oblečie aj 92 ale 98 jej už sedí lepšie

emma022
2. sep 2023

Pidilidi má kvalitné bundy a overaly

https://www.pidilidi.sk/dievcensky-zimny-overal...

ja_mama
2. sep 2023

Mali sme z lidla a boli uplne v pohode, nikdy nepremokli. Dalsiu sezonu Pidilidi a tiez fajn, kvalita podobna. Obzerala som aj decathlonove a zdaju sa mi kvalitovo tiez rovnako - odskusane ale nemam. Pre take male dieta je urcite lepsi overal. Ja by som teda za 120eur na 1 sezonu urcite nekupovala, aj ked kupis vacsie nevies ci to bude sediet aj na rok.

autor
2. sep 2023

@emma022 prosím a nemáš náhodou veľkosť 98 doma ? Že akú má dĺžku celkovú ? To tam nepíšu a ak idem logicky,že zrátané dĺžku po rozkrok, plus dĺžku vnútornej nohavice, tak sa mi zdá veľmi maličký na to číslo

emma022
2. sep 2023

Nemám veru. Mali sme bundu minulý rok a tá veľkostne sedela

autor
2. sep 2023

@emma022 ďakujem nevadí, skúsila som im napísať mail

tinkavvv
2. sep 2023

Ja vzdy kupujem vo vypredaji kvalitnejsie znacky. Odskusane mam reima, didrikson, enfant, mikk line.

majka99999
2. sep 2023

Pozri na bazariku.

zuza265
2. sep 2023

U nas bolo relativne jedno ktora znacka/neznacka, ale zivot nam ulahcoval sposob zapinania, ked slo od kolienok po krk a nie len od rozkroku. Podla mna uz 90% overalov nepremokne a su teple🤗

beata_k
2. sep 2023

Lidl. A ze sa ho ovlacil a ovalal po zemi. Ustal vsetko. Podedil mladsi 😁

daja07
2. sep 2023

Nerozumiem tomu celkom. Ved mu kup nejaky zimny overal, zalezi na tom aku zimu mavate. Ked minuly rok sa nehybal a stacil mu z tesca, tak teraz ked bude behat naco mu speci overal? Ja davam detom len merino spodky a dlhe tricko, na to overal z Lidlu ci Decathlonu. Doteraz stale stacilo. Ak je vemi zima, dam dalsiu vrstvu na merino - teplaky a mikinu. A doteraz mi deti neumrzli. Casto praveze musim kontrolovat ci nie su uplne spotene ked sa v zime santia.

heda_k
2. sep 2023

Tchibo má tiež fajn overaly (okolo 50 eur), ale ani tie z Lidlu (cca o polovicu menej) mojim nepremokli a to im myslím dosť dávali zabrať.

vreckovka2
2. sep 2023

Kupila som za 5 eur overal na bazare. Mal aj podedene samostatne gate na traky. Tie nosil malo. Overal bol praktickejsi. Investovala som radsej do riadneho merino oblecenia, ktore nosil pod to. To mu vydrzi 2 sezony. Overal sluzil hlavne na to, aby nepremokol. Ucel splnil. Drobec sa valal v snehu aj v blate. Kvalitny overal kupim az bude vonku travit viac ako 2 az 3 hodiny vkuse.

zuzanka.zuzu
2. sep 2023

autorka - nie, ani overal, ani gate na traky, preto som kúpila normálne gate a naučila ho aby nemal holý chrbátik, nie je to žiadna veda

@betulinka1 no vidiš to, zase si múdrejšia o novú informáciu, že niekde byť nesmú a to z dôvodu, že deti sa do toho obliecť nevedia - v škôlke buď už musia vedieť alebo tí najmenší sa aspoň učia obliecť sám

valeria_h
2. sep 2023

Pozri next

izabela181
2. sep 2023

No môj mal minulú zimu 1,5 roka, teraz bude mat 2,5 a mám nachystany overal z lidla a na striedačku oteplovacky a bundu tiež z lidla 🤷‍♀️ tu bundu nosil aj na konci minulej zimy a podľa mna kvalita je super 😊aj oberal má minulú zimu z lidla a to sme normálne chodili von pešo, v kočíku byt nechcel. záleží aj aká je kde zima. U nás minulú zimu bol sneh dokopy 2 týždne, inak len mokro a clapkanica, takze u nás základ tuto zimu budú zateplené gumáky 😂