Odkiaľ ste kúpili poschodovú posteľ?

alyn
29. jan 2017

Máme dcérku ktorá bude mať 2 r. a narodí sa nám druhé bábo, chceme kúpiť poschodovú posteľ s prístelkou a zábranou. Všetky na našom trhu sú identické, ale môžu byť dobré. (link)
Prosím reálne skúsenosti - aké ste kúpili, čo sa Vám na nich páči, či ich ďalej odporúčate. Kľudne môžete poradiť aj tovar mimo SR ak sa dajú k nám doviezť.
Chceme také, čo im vydržia aj do "dospelosti" t.j. 200x90.

Ďakujem pekne za každú radu

Andy

sykorkauhliarka
29. jan 2017

teda neviem aku poschodovu postel mas na mysli ....ale ak ma byt normalna postel a znej sa vysunie dalsia to je ok ale poschodovu tu klasicku pre male deti je asi cez hranice....mas milion obchodnych domov ..neviem kde byvas ..co sa ti paci..za mna IKEA

mimibb
29. jan 2017

zháňali sme tiež. ...nekupili sme. ..v obchodoch- vysoká cena a kvalita úplne o ničom. ...internetové obchody sú na tom podobne. ...najlepšie je navrhnúť si posteľ a dať ju vyrobiť stolarovi,ak ma niečo vydržať. ...
pozdávali sa mi akurát postele od drevony, no reálnu skúsenosť nemám
http://www.drevona.sk/postel-poschodova/

blabla195
29. jan 2017

Pozri domestav.sk, maju predajnu aj v poluse v ba. Kvalitne postele z masivu, cena tomu zodpoveda... my sme nad nimi uvazovali, ake nakoniec sme kupili vacsi byt 😂

alyn
autor
29. jan 2017

@sykorkauhliarka sme z ba, ikea nesplna požiadavky, chyba ta pristelka, s priateľkou chceme 3lozka plus vysuvny úložný priestor. Na nete su skoro všetky postele identicke..rozna webstránka produkt rovnaky..

sykorkauhliarka
29. jan 2017

tak tu uz len fakt stolar

alyn
autor
29. jan 2017

@mimibb ta drevona sa nam celkom pozdava, mozno sa tej pristelky aj vzdame..

evittam
29. jan 2017

@alyn No. my máme toto - perfektné:

http://www.vera-nabytok.sk/p/4068/komi-poschodo...
http://www.vera-nabytok.sk/p/4054/komi-detska-i...

Chýba tam len tá výsuvná......Ale majú aj také možnosti.....myslím.

hatka2
29. jan 2017

my mame postel z kiky ale uz tam ten typ nemaju, je to normalne hrubsie drevo/hranoly uz maju tieto len take tensie/labilnejsie

ale to som chcela:
co nam vyhovovalo bolo ze sa dala rozobrat na dve samostatne postele kym boli deti mensie a potom neskor z nej bola poschodova...syn siel hore az ked mal 4r cca

a co nam vadi je ze skoda ze nie je vyssia, lebo ked si tam dospely sadne tak si bucha hlavu o vrchnu postel (akoze manzel sa to chysta prerobit...len nejak nie je casu)...

alyn
autor
29. jan 2017

@hatka2 asi pozrieme aj kiku, ale podla posledných skusenosti sme zistili, ze su dost predrazeni, kopec veci co tam boli sme zistili ze sa daju kupit inde omnoho lacnejsie. ale maju tam dobry vyber..

hatka2
29. jan 2017

my sme tam boli asi pred tyzdnom a tie nase uz nemaju...ked sme ich kupovali to viem ze vyslo najlacnejsie aj boli najpevnejsie, ale uz je to davno a zrejme vsetci chcu setrit...tak naco tam davat poriadne drevo 🙂

ale na nete maju pekny vyber alebo aspon inspiracie ako to dat spravit u stolara 🙂
http://www.kika.com/sk/katalog/m/deti-studenti/...

stankakoki
29. jan 2017

akurat riesim to iste, vyberam poschodovu postel so zabranou, s pristelkou a uloznym priestorom a indeme brat asi z kralovstvodeti.sk.
maju tam toho dost na vyber a sestra od nich brala a zda sa nam ta postel pevna

flower2
30. jan 2017

Ahoj, my sme najskor kupili super lacnu postel v akcii v Kike, z borovice.... udavali ze vydrzi do dospelosti 🙂 akosi praskla bocna doska...reklamovali sme, a vratili nam peniaze, plus postel stiahli z obehu (asi bolo tych reklamacii viac 🙂)....
Potom sme sa rozhodli investovat aj viac, ale nech to uz vydrzi, hladali sme co najhrubsie a najsirie bocne dosky....vyhral Domestav, postel bola dost draha i ked sme vychytali tusim 35% zlavu, ale zatial drzi som s nou spokojna..... plus maju tam moznost ze si postel vyskladas sama...mozes si vybrat typ rebrika, zabrany, ulozny priestor v jednom celku alebo 2 samostatne zasuvacie kusy.... ale ako vravim nie je to najlacnejsie.

marfikchov
30. jan 2017

my sme kupovali v novembri, nakoniec vyhrala poschodovka z Mobelixu, nechcela som klasiku, a hlavne, nech to čosi vydrží, nech sa na tom trebárs naspíme aj my... cena bola 399, bez roštu a matracov... ako na potvoru, ked sme po ňu prišli /po asi 3týždňovom čakaní na objednávku/ tak ju mali v akcii za 349.. sme spokojní

celasapremenim
30. jan 2017

@flower2 ak je zle vysusene to makke drevo, tak to zvykne cez klky praskat, tiez je tam znizena odolnost co sa hmotnosti zataze tyka, makke drevo neudrzi tak, ako tvrde drevo, cize dojdu babky a dedkovia, sadnu si k vnucikovi a je to
inak vsetky udaje v tom obchode zakaznikovi veru nikto nevysvetli, tu aby si vsetko studoval kazdy sam
domestav ste vybrali dobre, to je kvalitne spracovanie detskych izieb, z tychto makkych driev by som brala jedine od nich
inak krasne a fakt vymakane poschodovky maju v m variante, aj taku, co sa dole vyklapa na manzelsku postel, kvalitne matrace aj ulozny priestor
robia ich aj v dube, buku....rozne morene, ceny vysoke, ale tak to je postel, ktora je aj pre vnucata potom

ten cas tak leti, ze co sa tyka zrovna postele, by sa setrit nemalo, na nabytku ostatnom kludne

celasapremenim
30. jan 2017

inak toto co davate, vy ste si nevsimli, ake su tieto mdfky strasne tvrde pri buchnuti sa? ja bych to nechcela mat na posteli, nie este dietatu

yanni
30. jan 2017

@alyn My mame Paidi Fleximo. Zijeme ale v zahranici a neviem, ci sa da niekde aj na SK kupit alebo aspon objednat a na SK dodat.
Nememe ju ako poschodovu postel (rozumej dve postele), kazde dieta ma vlastnu izbu, takze taku nepotrebujeme. Ale je to "skladacka", da sa vselico dokupit, nasa najmladsia spi od roka (ma teraz 18 mesiacov) najnizsie ako je mozne postel zlozit (uplne klasicka postel), ked bude väcsia, prerobime ju na vysoku. Da sa dokupit a prerobit/poskladat aj na klasiku poschodovu.
Ale na SK pomery je asi dost draha ale je to overene kvalita. Ma ju aj kolegyna a jej 17 rocna dcera spi na tej posteli uz 15 rokov. Samozrejme uz zase preobenu na normalnu postel na najnizsej pozicii.
Jednu taku uz mame prerobenu ako vyvysenu postel, momentalne vo vyske 125 cm, pre 7 rocneho.

http://www.paidi.de/kinderzimmer/kindermoebel/f...

celasapremenim
30. jan 2017

@yanni daju sa kupit v cechach, je to super system vymysleny pre deti, da sa to kombinovat aj s lezeckou stenou, velmi sa mi pacia :D stoja za tie peniaze si myslim

yanni
30. jan 2017

@celasapremenim ano presne. Nedam na ne dopustit. Mala nechce od 9. mesiacov spavat v postielke, tak sme museli nieco vymysliet aj pre nu. Do roka spavala na takej detskej malej posteli z Ikei zdedenej po synovcovi ale to bola jedna hruza. Takze sme aj pre nu kupili Paidi.

veroonikadan
30. jan 2017

je velmi vela obchodnych retazcov ktore ponukaju poschodove postele, len si treba ujasnit kolko penazi si ochotna do nej dat a myslim ze je fajn mysliet aj do buducna, su postele poschodove, ktore sa daju potom casom rozobrat na dve postele, potom naspat zlozit a podobne, podla mna to by mohla byt cesta 🙂

celasapremenim
30. jan 2017

@yanni som videla este jednu taku krasnu dizajnovu, akoze absolutku, poslal mi nizsiu sumu za nu, ale myslim,z e to nebolo v masive
my mame dubove postele, jednu vyklapacku na manzelsku s uloznym priestorom dovidopo, co je cez den vlastne taka sedacka gauc, velmi pekna, v detskej, uz pre vacsiu a este tam bude mat chrusta maleho o chvilu a v druhej dubovu s kvalitnym spodnym vysuvnym lozkom, co sa pouziva len prilezitostne, vsetko kvalitne latexove matrace a lamelove rosty nastavovacie, no a manzelsku mam pravu kozenu calunenu s uloznym priestorom, ale vzdusnu, tiez som velmi spokojna, osobne mam rada maksie povrchy, ale co mozno bez prachu

celasapremenim
30. jan 2017

totoo
http://www.luxusnebyvanie.sk/dizajnova-poschodo...
a aj toto je pekneee
http://stylovebyvanie.sk/poschodova-postel-pre-...

len ked clovek uz obzera poschodovky, tak zrejme nema priestoru v tej detskej nazvys, ale ta prva by sa pomestila :D

my sme sa rozhodli pre obyc postel radsej kvoli cistote vzduchu v ktorom dieta na spi potom, z vrchneho lozka jednoducho neustale padaju ciastocky prachu, roztoce no vsetko co tam je zejo...a hore je iny vzduch ako dole
a tiez bezpecne to velmi nie je, co si budeme hovorit

celasapremenim
30. jan 2017

@veroonikadan v m variante maju ten typ rozkladacky, to je dobra vec veru, ked uz

jenn44
13. okt 2017

@marfikchov prosim ta si spokojna? zvazujeme kupit tu z mobelixu 7r dcere...oplati sa?

marfikchov
13. okt 2017

@jenn44 zatiaľ sme nenašli jediný nedostatok, hoci možno jeden aj áno, v noci pricupitaju k nám do manželskej tak či tak

jenn44
14. okt 2017

@marfikchov jej dakujem za rychlu odpoveď super 🙂 a je vhodna aj pre nas...? tak ze si 90 kilovy manzel sadne na kraj postele napr... lahne.. hm? nie je taka... no ako z kindervajicka?🙂 ked mi rozumies... alebo labilna?

marfikchov
14. okt 2017

@jenn44 no ako to kulantne povedať, unesie aj mňa a to je čo povedať

jenn44
14. okt 2017

@marfikchov som po druhom porode 5 mesiacov... ehm... slusne povedane som ako slon :D a nie je manzel kto ma 90 🙂 ... dakujem krasne fakt 🙂

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

kupiš ju v každom obchode s nábytkom. Naša je zo sconta. DOmov nám ju doviezli a poskladali. Sami by s,e to nezvladli

evicka5225
24. júl 2018

Som spokojná s produktami z tejto stránky....https://www.detskapostel.com/poschodove-postele/. Už máme odtiaľ jednu poschodovku. Doviezli nám ju pekne domov a už sa z nej tešíme niekoľko týždňov.