Odkiaľ je značka detského oblečka Okay?

jarmilka1985
10. máj 2013

Ahojte!Dostali sme od krsnej oblecko znacky OKAY, vrajze ho objednali cez net z nejakeho ceskeho e shopu...ale ja ho nikde na strankach neviem najst a chcela bysom si pozriet hlavne vyrobcu a tak. Zda sa mi to divne lebo davali sme teraz druhu krsnu a ona tiez kupila 2 veci a su znacky OKAY a ta to urcite neobjednaval z E shopu ale kupila to priamo niekde v KE. Vdaka za odpoved a este ake mate skusenosti s touto znackou OKAY?

micikatka
10. máj 2013

okay je značka z obchodu kik. my sme s nou spokojni.

reni1512
10. máj 2013

@jarmilka1985 mne sa zda ze je to z KIK.. nie?..tak sa mi zda ze sme to mali na vysacke pri tricku..a su tam suprove niektore vecicky

maznacik007
10. máj 2013

to je z kik
@jarmilka1985

mata128
10. máj 2013

Presne,je to kik a maju pekne a dobre veci😉

bambinecko
10. máj 2013

OKAY by malo byť z KIKu, aspoň ja mám odtiaľ tričká, ale dospelácke, pre mňa

anastacia242
10. máj 2013

KIK

jarmilka1985
autor
10. máj 2013

@micikatka viete mi prosim poslat aktualnu linku ich online katalogu? vdaka

mata128
10. máj 2013

Oni maju online katalog?

jarmilka1985
autor
10. máj 2013

@mata128 nasla som ale len starsie cez google...

micikatka
10. máj 2013

@jarmilka1985 neviem ci take nieco maju, oni mavaju len letaky a v nich je len par veci co su v akcii, nie cely sortiment vyfoteny

jarmilka1985
autor
10. máj 2013

@micikatka chapem a vies mi prosim iba povedat ci sa daju kupit veci online ci len v obchodoch? maju aj obchod v kosiciach ci ruzomberku? vdaka za odpoved papa.

martinkah
10. máj 2013

@jarmilka1985 http://www.kik-textilien.sk/
máš tam vyhľadávač filiálok, v KE majú viacero predajní

mata128
10. máj 2013

Tu je napr. Lupienok74, predava v pro shopoch veci okay,neviem kde to objednava. V kosiciach je urcite kik

gretka2
10. máj 2013

http://www.kik-textilien.sk/sk/ tu mas stranku, ale to nie je e-shop, veci sa nedaju objednat. Na stranke si akurat mozes urobit nakupny zoznam. Nie je to nejaka super kvalita, je to diskontny obchod, ale da sa tam vybrat. Ked do toho obchodu vstupis, tak to tam akosi "vonia Cinou". Ale je to lacne, a do skolky v pohode. Niektore veci su fajn, ale hlavne treba pozerat zlozenie. Ja tam nenakupujem casto, ale ked ideme k nasim, a nieco zabudneme, tak behnem tam, a kupim.

googlinqa
10. máj 2013

je to z obchodu KIK ja som vacsinou spokojna s nakupom textilu u nich aj pre seba aj pre malu

acer11
10. máj 2013

vojdi do obchodu a zhlboka sa nadýchni 😀 asi ťa prejde chuť...

jarmilka1985
autor
10. máj 2013

@acer11 My sme odtial dostali dve tricka od krsnej...svagrovej manzelky a on je vlastne krsny lenze teraz druhemu je krsny len on a krsna je svagrinna po bratovej strane. A krsna ako svagrova zena kupila tam malej dve tricka a povedali nam ze to kupili cez nejaky cesky online obchod...teda svagor to povedal lebo iba on dosiel na krstiny a mne sa pacili tak som zacala po nich patrat ze si objednam odtial i ja pre nas...idem im napisat ze kde je ta stranka. :D Neexistuje lebo klamali...ozaj je to ako cinak?

82erika
10. máj 2013

Určite je to KIK a nie čiňan a myslím že je to dobrá značka nije drahá a kvalita mi vyhovuje a reklamovať sa dá ako v každom inom obchode a aj tak je väčšinou všetko vyrobené v Číne bangladeši aj super drahé značky len tam maju štíto ZARA napr.

acer11
10. máj 2013

@jarmilka1985 no ja by som sa to hanbila niekomu dať ako darček ,ale každý má na to iný názor 😎

stanislavao
10. máj 2013

@jarmilka1985 je to KIK - rakusky diskont. niektore veci maju pekne, ale vacsinou maju kratku zivotnost.

marlene
10. máj 2013

kik,je rakusky obchod ,nekupujem tam z viacerych dovodov - velmi zle pracovne podmienky,doslovne vyuzivanie zamestnancov ,detska praca a poda mna nie velmi dobra kvalita.

fopka
10. máj 2013

veci z Kiku sa velmi rychlo optrebujú, ako keby boli nosene a praté non-stop. Aspon moja skusenost. A na to, ze ide o diskont, podla mojho nazoru drahy

maca_p
10. máj 2013

@jarmilka1985 je cinak a potom je okay. 😀 podla mna je to nositelne tak na jednu sezonu. ale ak by sa mi to pacilo, nevyhodila by som. operies, decka to znosia a nebude ti to luto vyhodit. mame tiez zopar kusov.

hori
10. máj 2013

mne sa na tom nepaci, ze cena v rak. alebo v nem. je nizsia ako na sk. veci su pekne, ale z mojej skusenosti, pranim sa velmi zbehnu a rychlo stratia tvar... ozaj na diskont dost drahe...