Obuv pre 7-mesačné bábätko na zimu

effy777
3. nov 2022

Ahojte

Kúpila som malému capacky na zimu( jasné že sú mu malé) ale to sú od 6-12 mes a my máme 7 mesačného chlapčeka a zamýšľam sa nad tým čo vlastne také bábätko nosí cez zimu.
Sme v športovom kočíku a máme fusak ale keď ideme autom tak na presun by sa niečo zišlo. Nejaké capacky alebo? Poraďte prípadne typy na e-shopy.🙌🙌🙌🙌

petamich
3. nov 2022

do auta som mu nedavala nic, prehodila som cez neho deku a ked bol v nosici napr. tak som mu dala usit zimne softshellove capacky od Tiny Toes (na FB) a druhe mal od Outlast Little Angel 🙂

anjelicek26
3. nov 2022

Tak davala by som overal z uzavretymi nozickami, tam mas potom pohodu a teple nohy... a inak ano capacky na styl lodger https://www.ondalek.cz/lodger-slipper-folklore-...

rachel36a
3. nov 2022

Tiez som nedavala nic...az ked zacal chodit

tosomja
3. nov 2022

Hrubé ponožky. Do auta aj do kočíka, keď na sánky, tak overal s nohami. Kým nestali na zemi, tak nič netrebalo.

baluinka
3. nov 2022

@effy777 my sme mali taketo "papucky"..na nete ale najdes mraky podobnych tepluckych capaciek, do kocika/do nosica

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sakaca
28. nov 2022

@effy777 capacky veľmi dobre softshelove s koženou podrážkou ma Rischino. Nájdeš priamo.u nich na eshope, sú na cvoky q vnutry je aj gumička takže sa dobre obúvajú.