Obliekanie bábätka na jeseň

victoria87
20. okt 2011

Ako teraz obliekate svoje babatko? Vonku je dost zima.. Lenze neviem, ci moju 5 mesacnu dcerku az moc nenaobliekavam...ma bodynko, potom taky ten teply hunaty overal a fusak, sem tam aj deku cez nu prehodim..lebo ked si predstavim, ze ja by som mala spat v takomto pocasi vonku (v kociku zaspi), asi by mi bola riadna zima..🙂) ci to prehanam?? dakujem🙂)

martinas30
20. okt 2011

@victoria87 skus jej dat ruky za bodynko ked sa vratite z prechadzky,aky ma chrbatik,mne odporucila hebame podla toho vediet ci dietatku je teplo alebo zima nie podla toho ake ma rucky nozky,kazde dietatko je ine,jedno potrebuje menej vrstiev druhe viac,,,ja dcerku davam tiez do fasaka ale ona uz sedka v kocaria na vrchu ma oblecene body,svetrik a kabatik

elienka
20. okt 2011

@victoria87 moja má bodynko, semišové dupačky, ponožky, overal, ale taký lahší, jesenná verzia, fusak (ten fusa sa mi nezdá extrémne teplý. Tenšia zimná čiapočka. a je oblečená akurát. Ak je teplejšie, tak namiesto fusaka dám fusakodeku a na to deku. Má 5,5 mesiaca

annaopialova
20. okt 2011

ahoj trba ju teplo obliekat ale nie prehrievat

feb13
20. okt 2011

Podla mna ak mas dostatocne teply fusak, tak urcite neprechladne. Okrem toho ja som bola vzdy prijemne prekvapena, ze aj v najtuhsej zime ake dobre teplo bolo malemu vo vanicke, tam ani nenafukal vietor (treba tlacit kocik v protismere jazdy samozrejme), z jednej strany chranila strieska, z druhej strany som stala ja, takze aj ked mi fukalo od chrbta, do vanicky nenafukalo a on svojim dychanim si tam ohrial vzduch a ten teply vzduch pekne zostal pod tou strieskou takze pri tvaricke mu zima vobec nebola. Ja som ho nikdy nejak extremne nenaobliekala (zvycajne som davala minimalne o jednu vrstvu menej ako kamoska) ale vzdy ked som ho vybrala z fusaka mal teple koncatiny aj chrbatik a ani chory nebol pocas celej zimy (narodil sa v decembri).

adika0605
21. okt 2011

ahojky,ja tak tiez davam malemu body s dlhymi rukavmi,puncosky,teplacky,teplu mikinku a davam ho do gombinezy a fusaka.neobiekam ho velmi,preto gombinezu sme uz vytiahli.ja mam tiez 5 mes a 2 tyz. synceka.obcas ma 37.6,ale to koli zubkom,tak davame vecsi pozor na seba,aby nas neofuklo 🙂

lucka1987
21. okt 2011

@victoria87 ja som skusala chrbatik a ruky a nozicky ake ich ma a podla toho som obnliekala.. teraz obliekam asi tak ako ty... predtym som vela vrstiev ze az mu neni zima.. ale to bol chudiatko spotenyyy