Oblečenie Next pre bábätka

malebiele
3. mar 2021

Ahojte, objednavate oblecenie z Nextu pre vasich drobcov? Ako sedia velkosti, treba objednavat vacsie/mensie? A co po prani, nezrazi sa oblecko o cislo? Dakujem 🙂

mirkaz156
3. mar 2021

@malebiele treba väčšie o číslo teda aspoň nám. môj má 8m a pyžamká už 9-12m sú mu ešte trošku veľké ale menšie sú mu zase malé 🤷. Zrážanie neporadím kupujem z druhej ruky.

natalala
3. mar 2021

@malebiele tiez si myslim, ze treba kupit vacsie. Kvalitovo su fajn urcite uplne inde ako nejake pepco, kik alebo sinsay. Mne sa zatial nezbehlo nic z nextu ale teda periem normalne na 40.

malebiele
autor
3. mar 2021

@mirkaz156 @natalala @rusalinka dakujem vam 🙂 takze ak chcem aby maly nosil na jesen, v zime, tj na 9-12 mesiacov nohavice, mam kupit radsej velkost az na 12-18? Nebude az prilis velka? Doteraz kupujem najma z c&a a tam nam sedia uplne dobre tie velkosti

simca06022011
3. mar 2021

Pri obleceni sa riadte cm... a nie velkostou v rokoch. Ale to plati pri kazdej znacke. Inak som malej kupovala vzdy o cislo vacsie. Aby to hlavne nosila dlhsie :D

malebiele
autor
3. mar 2021

@simca06022011 nooo to neviem, lebo napr sme nosili uz 68 velkost aj ked mal este len 59cm 😁 napr. body, lebo uz mu bolo uzke, aj ked dlzka by viacmenej sedela.. Ale tak radsej asi skusim objednat vacsie, stale do toho moze dorast, ako keby mu malo byt male 😁

cookie29
3. mar 2021

@malebiele no vieš ja len že deti určite nerastú tabuľkovo... ak teraz kupuješ s tým že polroka dopredu najmä v tomto malom veku môže sa Ti stať že nosiť nebude vôbec