Objednávanie plienok cez internet - skúsenosti

patik114
9. jan 2014

Ahojte ake mate skusenosti s objednavanim plienok cez internet a na akej stranke objednavate za nizsiu cenu ako v obchode

linda20111
9. jan 2014

@patik114 ahoj, ja som raz objednala z mall.sk pampers premium care za super cenu, pri otvoreni balika som zistila ze miesto pampersiek tam boli nejake ine lacne plienky, tak som tam zavolala, vysvetlila situaciu, na druhy den prisiel pre to kurier a na ich naklady zobral balik naspat, asi za 2dni mi potom poslali tie co som objednala, samozrejme za postovne som neplatila. Takze ja mam taku skusenost, aj ked je nejaky problem, vedia to rychlo riesit 🙂 No teraz uz kupujem ked su v akcii v obchode, vyjde to rovnako, aj lepsie lebo netreba platit postovne.

patik114
autor
9. jan 2014

aj ja si to myslim ze ked je dobra cena v obchode tak tu skor nez cez net ale sa pytam lebo teta objednava cez net a sa jej vydi lacnejsie 🙂

ivinka77
9. jan 2014

ja tiez objednavam cez mall.sk a no problem

marylis
9. jan 2014

@patik114 feedo.sk tam maju este lacnejsie nez na mall. Z mojej strany vzdy max spokojnost 😉

patik114
autor
9. jan 2014

dakujem pozriem 🙂

megan_
9. jan 2014

my už dlho objednávame cez bella4you.sk a maximálna spokojnosť. často robia akcia 2+1 alebo zľavové kupóny posielajú. Dopravu mávam zadarmo lebo objednávam viac ale poštovné nemajú vysoké

marbalulka
9. jan 2014

aj my objednavame cez bella4you.sk a sme max. spokojny. mavaju aj akcie 2+1 zdarma, postovne nad 25e zdarma, zlavove kupony alebo uplne postovne zdarma. Dodanie byva rychle, vzdy mi to za 2dni prislo a s plienkami bella happy sme spokojne, pretoze su jemne, neprecikaju ich.. Mne sa pacia aj tie obrazky na nich 😀 a mali ich aj u nas v detskej fakultnej nemocnici

jul17
9. jan 2014

ahoj ja som objednala z feedo a spokojna objednala som nad 40 eur takze som mala bez poštovného

zanin
9. jan 2014

mam 2 deti a stale som objednavala z Mall.sk a absolutna spokojnost 😉

mamkakatka1
10. jan 2014

my nakupujeme v www.bella4you.sk a som velmi spokojná 🙂 mali vtedy akurát akciu 2+1 na veľkosť newborn a ešte sme tam kúpili taký balíček vhodný do pôrodnice kde bolo všetko čo som tam potrebovala

zvedavamt
21. jan 2014

ja bravam eko plienky a obrusky na mall.sk lebo je cez lyoness
a aj z ekomarket.sk

zita19
21. jan 2014

@patik114 latkovky alebo jednorazove?