Novorodenec - vajíčko, fusak verzus overal

9. jún 2022

Ahojt. Potrebujem poradiť. Babo sa ma narodiť prelkm 10/11 mesiac
Bude lepšie do vajíčka kúpiť fusak alebo overal?
Ďakujem

babovka2321
9. jún 2022

Dieta nema mat pod pasom z bezpecnostnych dovodov ziadne hrube vrstvy, bundy, takze by som volila fusak.

selest
9. jún 2022

Okrem toho ze overal do sedacky sa nema davat koli bezpecnosti,neutiahnes tak pasy ako je potrebne.. Tak uz len z praktickeho dovodu. Babatko zaspi, beries ho s vajickom napr do obchodu alebo do cakarne k dr kde je teplo, odopnes fusak a babatko moze spinkat s neni mu teplo tak isto v aute nieje taka zima..ides zas von do zimy tak len zapnes fusak..

tinkavvv
9. jún 2022

Ja mam tak narodenu dceru - do vajicka isto specialnu deku alebo fusak do vajca. Ale overal zase vyuzijes pri kocikovani 🙂

januska1905
9. jún 2022

Ja mam tak isto termin a idem kupovat fusak, taky flisovy, nie ten uplne zatepleny.... Max potom este prikryjem deckou v aute ked by nahodou

elis248
9. jún 2022

Mladší synček sa narodil 30.10. Mala som vo vajíčku fusak a vo fusaku mal ešte tenkú deku, lebo som ho nejako extra nechcela obliekať. Body, pyžamkový overal, ponožky, čiapka. Mal tam v pohode teplúčko.

luxus10
9. jún 2022

najlepsie oboje, a uvidis...

luxus10
9. jún 2022

ale fusak sa otvara lepsie...

denda007
9. jún 2022

No deku do vajicka,ma otvory na bezpecnostne pasy
Je to super á

petamich
9. jún 2022

ja som nikdy nepochopila zmysel fusaku alebo overalu do vajicka, jednak tam nepatri kvoli bezpecnoti, male babatko ma byt vo vajicku nevyhnutny cas, cize by uplne nemalo byt vo vajicku na prechadzke a ked sme sli niekam, tak som cez neho dala hrubsiu deku, ciapku, auto sa vyhrialo za pas sekund a ked sme prisli na miesto urcenia, muz zaparkoval co najblizsie a prebehli sme dnu/von

a vajicko sme nosili hore, cize nebolo studene v aute, za mna ani fusak ani overal

autor
9. jún 2022

Nemala som na mysli ze chcem kúpiť veľmi hrubý overal. Viem ze nemá byť dieťa naobliekane.
(Mam doma letné dieta)
Nemám tu možnosť parkovať u doktorky pod oknom keďže je tam pešia zóna. Čiže musím prejsť. A keď bude mínus neviem koľko, nezobereim novorodenca v bodycku a deke von.
Ďakujem za rady babenky

janka_266
9. jún 2022

Zimná zavinovacka. Najlepšia investícia 😃 v tom bol aj v kočíku, aj vo vajci a pod to stačilo tenké body a dupacky

sun_shine_2020
9. jún 2022

ahoj, ja som mala takyto fusak, pasy sa zapinali priamo na telo,...na foto je babika.