Nové plienky Lídl - Lupilu

victtoria1
5. feb 2018

Prosim aky mate nazor na nove plienky z lidlu Lupilu? nezaparili sa od nich drobci?

drsmolinka
5. feb 2018

Ja som ich kupovala pred niekolkymi tyzdnami. Uz sme pouzivali 2 balenia a vsetko OK, myslim ze su take iste ako tie pred tym.

zooeynka
5. feb 2018

U nas su tiez zatial ok.

marika58
5. feb 2018

mne strašne smrdia ale tie predtim boli super jak pampersky bola som s miki spokojná

pininka
5. feb 2018

Aj u nad ok, ma ich skoro od narodenia a zatial nic nebolo.

victtoria1
autor
5. feb 2018

Dakujem dievcata 🙂

mimla
5. feb 2018

Je tam rozdiel, tieto sa "zacikávajú" viac dozadu 😀 Iný rozdiel som si nevšimla.

hradnapani
5. feb 2018

nepacia sa mi, rychlo nasiaknu, pokozka pod nimi uplne mokra, uz ich nekupim. Lidlove sme kedysi kupovali, ale boli inej kvality

victtoria1
autor
5. feb 2018

pytam sa lebo uz rok sme na tychto plienkach a teraz ked sa zmenil dizajn tak dcera ma paradne cerveny zadok, tak diki Lidl. Najprv ma odrbali tie vynovene pampersy a teraz vynovene lidlacke

hradnapani
5. feb 2018

@victtoria1 u nas zatial nie, ale verim, ze keby bolo leto, tak to tak skonci. lebo teplo a vlhko... urcite to uz skusat nebudem Ale fakt blbe, ze vsetko dobre sa casom pokazi, ako aj s tymi pamperskami a to som aj vyrobcovi napisala (vratili mi peniaze za ten balik , hoci som to neziadala ;)

terka1607
5. feb 2018

Ja som tiež kupovala lidl plienky, pripadne pampers, boli super oboje, teraz aj lidl aj pampers stoja za dve veci, strašne rýchlo sa nasiaknu a maly mal take kryštáliky na rifle, no celé zle. Vždy vydržali vpohodke aj celu noc a teraz je vecne precurany. Nemá niekto tip na nejaké super plienky? Lebo už fakt neviem aké kúpiť 🙁

victtoria1
autor
5. feb 2018

@terka1607 tiez rozmyslam aku znacku vecer pojdem skusit kupit, ja uz fakt neviem

majuliacik1
5. feb 2018

@terka1607 ja som zvykla kupovat tesco plienky...bola som spokojna.teraz coskoro budem mat dalsie babo a predpokladam,ze skoncim pri teaco plienkach zas...

shades3
5. feb 2018

@terka1607
@victtoria1
my sme od malicka skusali tiez pampers a vsetko mozne, a skoncili sme pri plienkach z Bipy, ich domaca znacka.. su lacne, a superne - dobre drzia, dobra velkost, vobec nesmrdia (mne aj pampersky smrdeli chemiou), pre nas to bolo idealne. ziadne pupinky, ziadne cervene, nic.. jasne, nevydrzia 24 h suche, ale tak to by bola aj tak somarina.. dcerka ma dva a pol a snazime sa odplienkovavat a celkom uspesne, uz len na von a na noc, ale stale sme pri tych z bipa.

hradnapani
5. feb 2018

@shades3 o ano, tie su skvele. len u nas ich nedostat

terka1607
5. feb 2018

@shades3 mohla by som poprosiť foto? Otec chodí do rakúska, tak by mi kúpil, len aby som vedela aké 🙂

victtoria1
autor
5. feb 2018

aha, ze ich nedostat na Slovensku? jaj

chrumka84
5. feb 2018

Moj vela cika do nocnika, takze mi vyhovuju. Ale ked cika viac v noci a tipujem, ze normalne by tak cikal vzdy, tak sa precika uplne strasne, cele brucho a bok pyzama ma mokry. A tiez sa uvolnuju krystaliky z plienky.

shades3
5. feb 2018

@terka1607 ja obaly vyhadzujem, tak som ti nasla link: http://www.bipa.at/babywell/babywell-premium-wi...

shades3
5. feb 2018

@victtoria1 no nedostat.. my sme aj DMkovske na zaciatku kupovali, Babylove, tie su aj na SK, ale od urcitej velkosti nesadli - napr. tam velkost 3 nam bola mala a 4 velka, kdezto z BIPA nam 3 sedela super.. ale tie z DM boli tiez dobre.. ale trosku sa tak akoby zgrckavala ta vypln, ak sme dlhsie nechali plienku.. to tie z BIPA nerobia.. ale DM tiez nie je zle, aj cenovo OK.

drsmolinka
5. feb 2018

my sme zatial nemali problem s cervenou ritkou ani krystaliky sq nerobili, ale rano sa stava ze je maly precikany ak velmi vela pije vecer....

marka13
5. feb 2018

@victtoria1 Do zmeny vyrobcu boli pre synceka v pohode. Teraz su nanic. Normalne nam presakuju az na oblecko! Nie bokom,ale cez tu savu vrstvu. Aj v noci som ho uz musela prezliekat par krat, co presiakla plienka az na pyzamko! Predtym sa to nestavalo.Maly sice cika viacej,ale zas ja necakam na prebalovanie,kontrolujem stale,prebalujem casto. Takze som nastvana a prechadzame na DM plienky,tie eko. A hned vidno rozdiel, nic pretecene. Takze nas Lidl v tomto sklamal,kvalita isla dole.

papucka78
5. feb 2018

sklamanie, kupujeme len v prípade núdze, keď nám dôjdu naše osvedčené, ale už ani tak nekúpim, presakujú, po celej noci má malý vlhký zadoček

shades3
6. feb 2018

@marka13 DM su fajn 🙂

matazirafa
6. feb 2018

Davala som Clever rky z Billy ale tiez sa pokazili, lidlove mi smrdeli uz tie predosle a na tieto nove počúvam este horsie skusenosti.. Teraz objednavam z Plienky-dada.sk, ine uz nekupujem. Su za super cenu aj kvalitou nesklamali ešte .

victtoria1
autor
6. feb 2018

dakujem za vase postrehy 🙂

terka1607
6. feb 2018

@shades3 ďakujem 🙂

terka1607
6. feb 2018

@marka13 Presne celé sú mokré, keď malého prebaľujem, zložím tú plienky a položím na stôl, než oblečiem malému novú tak na stole je normálne mokrý fľak a to mu samozrejme mením plienku niekoľko krát za deň, takže nie je až taká počuraná. Predtým to určite nerobilo, najhoršie, že aj tie pampers to tiež robia.

terez01
6. feb 2018

My ficime na BelaHappy a ešte ich neprecurala ,nesmrdia,sú neparfemovane..u ostatných mala červenú riťku a precikala ich jedna radosť.Nam sadli iba tieto.

jankaolm
6. feb 2018

Bella Happy a kupujem ich cez internet...vždy sa nájdu v akcii. Sú najlepšie...a to sme už vyskúšali pampersky všetky druhy lidl aj dm....Pampersky sú najlepšie tie premium care...ale už nevedia čo majú za ne pýtať...

veronikastrickova
8. feb 2018

Kupila som vcera a mam fakt nervy, som chcela skusit lacnejsie. Precurane, obrovsky vak na predu sa mu urobil, ked sa pokakal odrazu cerveny zadok. A mozem zatahovat hocijako stale mu trci zadok, ked ma len teplacky. Hroza. Za mna su proste najlepsie Kolorky, aj ked cena je vyssia. A potom dmkove ale dovezene z nemecka, alebo rakuska