Nosenie čiapočky 10 mesačným synom

slamka890
31. aug 2015

Ahojte maminy 🙂 Chcela by som sa vas spytat ci mate niekto taky problem ako my 🙂 10 Mesacny syncek prisiel na to ze aj čiapočka z hlavičky sa uz da stiahnut a ked ju proste vonku nechce uz je na zemi :D ..! .. neviem ako mu VYSVETLIT ze ju nema so srandy ale na to aby mu nenafukjlao do usiek 🙂 Mate na to nejaky trik ? 🙂

kpt
31. aug 2015

ja mam privazovacie

lilimoni
31. aug 2015

Iba ak prilepit 😀 nevysvetlis, povedz nono a nasad na hlavicku 🙂

ingrid2304
31. aug 2015

moja staršia dcérka nosila do 3 rokov zásadne všetky čiapočky so šnúrkami, tiež mi to strhávala z hlavy

moni244
31. aug 2015

Do 2 rokov nosila ciapky zo snurkami, potom to uz pochopila

seahorse27
31. aug 2015

Mam ten istý problém s 10-mesačným vymyselnikom, aj klobúk so snurkami si dokáže dať dole a veľmi ho baví hádzať klobúky pod kolesa kocika😀 Neviem, ako to budeme riešiť na jeseň, ked sa ochladí, asi prilepime paskou😁

lilimoni
31. aug 2015

@seahorse27 kapucnu na hlavu a ciapocku nestiahne 🙂

mmoni89
31. aug 2015

@slamka890 myslím že to robí väčšina detí. Je jedno či má šnúrky alebo nie, všetko vie dať dole a najväčšia zábava hádzať pod kolesá kočíka. Takže sa len dookola omielam ako papagáj, dávam naspäť na hlavu a keď ma to už nebaví tak to vzdam 😊

bubelko
31. aug 2015

@slamka890 mas aj ty ciapku na hlave aby ti nenafukalo do usi? ak nie, tak netreba ani malemu. a ak ju podla teba musi mat, tak skratka zahodi - nasadit - zahodi - nasadit... a tak stale dookola.

katren
31. aug 2015

😕 😕 😕 to fakt davate detom v tomto teple ciapky????

luvika
31. aug 2015

Ja mam opacny problem :D mne maly bez ciapky/klobucika/siltovky vyjst von nechce :D Mne to sice nevadi, ale obcas fakt netreba a teda "boj".

lilimoni
31. aug 2015

@katren isto ano 😨

moni244
31. aug 2015

@katren tak dufam, ze teraz tie ciapky nedavaju, som myslela, ze chce pomoct vyriesit problem na jesen, moja ciapku nemala, ani ked sa ochladilo na 15 stupnov a fukalo ako besne, aj ked som videla aj vtedy deti s prechodnymi ciapkami

mmoni89
31. aug 2015

@katren tak možno myslí nejaký klobucik teraz, určite nie jesennú čiapku 😊

jasminet
31. aug 2015

@mmoni89 obavam sa, ze myslia normalne klasicke ciapky - dnes na antolskej - co dieta, to bavlnena ciapka - ci to bol novorodenec, ci to bolo mesacne, ci rocne.... a dlhy overal, dlhe leginy rad radom....

mmoni89
31. aug 2015

@jasminet fuha no tak to potom už je iné 😱fakt dlhé overaly?? Panecku

lilimoni
31. aug 2015

Moja nosila cez leto taku supertenku bavlnenu siltovku a opalovacky. Ciapku nikdy dole nedavala ake boticky a ponozky leteliiii 😀 aj v oktobri 😀 😀 😀

mmoni89
31. aug 2015

@lilimoni no presne aj toto. To ja som chodila s malým keď bolo asi 15 stupňov s holými nohami po tom, ako sme už jedny topánky stratili niekde cestou. To som len zbierala a obuvala, na nervy. Tak som si povedala fajn, keď ti je tak teplo tak buď bosí 😀a všetky babky ma cestou pohorsene zastavovali 😰

jasminet
31. aug 2015

@mmoni89 na moj dusu.... dlhe overalky - ked si predstavim svoje deti, sice sa narodili v juni, ale vonku take teplo ako teraz a nosili iba body s kr. rukavom a ponozticky (ak vobec), alebo len opalovacky, bez ciapok, klobukov a kadecoho a aj tak upotene z toho tepla..... a tieto naobliekane ako na jesen.... 😅

mmoni89
31. aug 2015

@jasminet môj je aprílový minulý rok, no a chodili sme presne tak isto. A potil sa ajtak, najradšej by som ho bola nechala len v plienke. Veď také malé deti ešte nemajú termoregulaciu a môžu sa rýchlo prehriat -inak častejšie sa to stáva ako podchladenie 😖

katarinamarkova
31. aug 2015

@slamka890 ak sa pytas na ciapocku v tychto 35st. dnoch a cez 20st. nociach - tak ziadnou ciapkou prosim dieta netrap.
ak ste niekde v horach kde skutocne tak moc fuci...tak cipaka na snurky, resp. 10. mes asi skor kapucna- odkusane, ze tu tak lahko nestiahne.

jankamichelova
31. aug 2015

Moj malý nechce čiapku ani za svet, okamžite je na zemi, teraz v lete som skúšala siltovku proti slnku, nehrozí.takze vkuse je bez čiapky či fúka či je chladno.A zvykol si, ešte chorý nebol.Len neviem co to bude v zime.

slamka890
autor
4. sep 2015

@moni244 No aj ja mam zaviazovacie :D ale ani snimi nema drobec problem :D .. chyti strhne vyhodi :D ..

slamka890
autor
4. sep 2015

@katarinamarkova Ano byvame na severe a ciapku nosit bude kedze ma len 10 mesiacov nepotrebujem aby mu nafukalo do usiek a chodili sme po lekaroch ! 🙂 uz sme si odsedeleli v nemocnici svoje :/ .. A urcite mu nedavam zimnu ciapku nebojte sa zas az taky debo som neni :D .. a ked je 35 st. a nefuka jasne ze ani ziadnu nema 🙂 .. ale vdaka za rady ..🙂 ..