Nohavice na von pre začínajúceho chodca

hanaxxx
24. mar 2023

Ahojte, mozno hlupa otazka, ale ake nohavice su fajn na teraz von pre zacinajuceho chodca? Neviem vobec, co sa da kupit pre malych chlapcov. Pocasie bude asi este vselijake, predpokladam, ze mu budu treba este pancuchy, co mu dat na ne, aby mal pri chodzi volnost a bolo mu tak akurat teplo? Budem vdacna aj priamo za odporucenie znacky/obchodu.Dakujem

deedol
24. mar 2023

ak bude takto ako teraz (pozeram, ze si z BA, tu bolo dnes nad 15 stupnov), podla mna stacia teplaky, odporucam z lindexu s vnutornou regulaciou (hlavne ak je chudy).
ak bude mokro, super su nepremokave gate, pod ne davam co najtensie pancuchy alebo leginy, odporucam z HM tiez s vnutornou regulaciou.
https://www.lindex.com/sk/p/8457941-80-cierna-t...
(maju rozne farby)
https://www2.hm.com/sk_sk/productpage.106497300...

zorkahorka
24. mar 2023

Teplaky. Praobycajne. Vela sa napada, tajze nic drahe, rychlo to znici

mata90
24. mar 2023

Softshellový overal z Lidlu ,na jar super.

olimuc
25. mar 2023

Letný Softshell alebo teplaky s posilnenými kolenami … v lidli mali občas.

beata_k
25. mar 2023

@hanaxxx Ja som dala overal. Taky sustakovy tensi. V tom sa mohol valat ako len chcel

petamich
25. mar 2023

nas uz nosi teplaky jemne zateplene, ked sa nahodou ochladi ma jasne softhellky/overal nezatepleny, pancuchy uz nenosi - len teda asi je rozdiel Bratislava a Orava 🙂

zorkahorka
25. mar 2023

Ozaj, ešte velmi dolezita rada - kup co najtmavsie. Travu a blato len tak nevyperies

gabika0825
25. mar 2023

@hanaxxx ja by som kúpila teplaciky, veď bude pravdepodobne aj veľa na zemi, vôbec by som neinvestovala do nejakých drahých nohavíc…

vreckovka2
25. mar 2023

Ma softshelove z froggywear. Kupila som mu vacsie, nosil minuly rok celu jesen, teraz ich ma na jar, mozno mu budu dobre este na jesen tento rok. Maju patenty dole, pekne mu drzali. Von nosi na jar a jesen len toto. Moze nimi capnut do blata, valat sa po zemi, hrat sa s vodou. Neoprala som z nich vsetku spinu, takze su ufulane troska, ale to neriesim. Teplaky som mu pod ne davala len ked viac sedel a nosil sa ako chodil. A bolo chladno. Teraz uz teplaky nema pod nimi. Vychytala som vypredaj, tak sa to dalo aj cenovo.

hanaxxx
autor
25. mar 2023

@mata90 ahoj, prosim ta vies mi hodit sem link? lebo som nasla len zimny overal (ktory predpokladam, ze je softshellovy, aj ked priamo to pri nom nepisu) a potom chlapcensky overal do dazda (jeden za 12.99, druhy za 16.99) a tento do dazda neviem, ci je softshell. Nejak ma lidl blbe vyhladavanie. dakujem

hanaxxx
autor
25. mar 2023

@vreckovka2 diky, pozriem aj to, myslela som, ze oni robia len merino

mata90
25. mar 2023

@hanaxxx tento , v popise je napísané softshellový , ja som kupovala minulý rok,tento rok kúpim tiež, je tenký, jemne podsity, super aj do lesa, na prechádzky, kdekoľvek.

hanaxxx
autor
25. mar 2023

@mata90 dakujem velmi pekne, neviem kde som pozerala, ze som ten softshell nevidela

enoula
25. mar 2023

Softshell, ci gate ci overal, co viac vyhovuje vam. Natiahnes na tepláky a ides... Netreba casto prat, aby nestratil svoje vlastnosti, ked tak, staci len flak ak sa najde. Značiek je veľa, aj kopec bab co siju.. tak mozno len podla strihu/farby vybrať. Aj unuo, sijemesrdcem, dupeto, colourboom

hanaxxx
autor
25. mar 2023

Dakujem vam za rady, objednala som zatial z lidl, uvidim, ako nam bude vyhovovat. Chcela som objednat aj softshellovu bundu, ma vela dobrych hodnoteni, ale nemaju velkost. Ja objednavam z lidl prvykrat, neviete, ci je sanca, ze v blizkej buducnosti to doskladnia? Objednala som zatial tu o nieco lacnejsiu, som zvedava aka bude.