Netečúca fľaška na pitie

colormoda
20. dec 2017

Ahojte mamičky prosím vás poraďte.
Vymenila som už niekoľko fľašiek na pitie -so slamkou a všetky tečú... Som už z toho nešťastná mokré všetky kabelky, aj ich obsah...pravidelne.
Zainvestovali sme a kúpili tescomu aj termosku so slamkou aj klasickú fľašku so slamkou ....spolu 30€ a po dvoch týždňoch tečú.... Všade nosím sáčky a všetko mokré.
Prosím poraďte vaše skúsenosti.
Ďakujem

nikita.n
20. dec 2017

Ja som mala z DM - babylove. Netiekla.

nikita.n
20. dec 2017
akynka
20. dec 2017

Ja mam flasu z kauflandu za 4 € a netecie..samozrejme len ked je zatvorena 🙂 je to nerezovy obal a slamka. Sosak sa zatlaci a je tam taka gumicka ktora prekryje dierku cez ktoru ide vzduch ked dieta pije. Je pravda ze hore hlavou ju nenosim 🤔

colormoda
autor
20. dec 2017

@nikita.n
Ďakujem mali sme ju ale žiaľ nám tiekla

colormoda
autor
20. dec 2017

@akynka ďakujeme skúsim.
Jasne ani ja fľašky nenosím naopak

akynka
20. dec 2017

@colormoda za tu cenu je to spoko..my sme kupili len ci ju bude mala chciet lebo az na nej sa naucila na slamku..inak chce len z pohara. A tuto ma rada lebo si ju moze nosit za to usko hore 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silverrko
21. dec 2017

avent ma super flasu cca 10e so slamkou

silverrko
21. dec 2017
lusyc
21. dec 2017

Tiez z dmky. Koberec aj postielka su suché.

akynka
21. dec 2017

@silverrko ano. Ta avent je tiez super.

silverrko
21. dec 2017

@akynka Mne tiez mala z pohara uz pije len na cesty su super tieto alebo jupik....Do auta super

fdenisa
21. dec 2017

Ahoj , Ja mám Avent a zatiaľ sa mi nestalo aby mi vytiekla.

colormoda
autor
21. dec 2017

Veľa chodíme von alebo cestujeme autom a tak je asi normálne keď nosime stále fľašku 🙂 plastovú nechcem ale už sme mali toľko flasiek ze by sme založili škôlku. Aj keď tesnia tak len chvíľu, párkrát rucne umyjem a tečie

colormoda
autor
21. dec 2017

@silverrko
Ďakujem avent sme používali keď bola bejby skúsim

silverrko
21. dec 2017

@colormoda ja to poznam my mame doma taktiez zbierku flias😀 mne ine ako avent nechcela okrem pohara klasickeho a az teraz prijala jupika nedavno😉

colormoda
autor
21. dec 2017

@silverrko dajú sa vymeniť aj slamky v tej avent?

silverrko
21. dec 2017

@colormoda to neviem ci sa daju kupit nahrady ja to umyvam a potom prevarim da sa to dat dole .Mam ju skoro ako novu tuto pouzivam do auta aby nezabehlo musi dieta cez tu slamku riadne tahat a tok je korigovany. Skus kuknut na nete

silverrko
21. dec 2017

@colormoda do kociara beriem flasu jupik to si pristanem a napije sa rychlo kolko chce.Bez trapenia

wla2dis3
21. dec 2017

Aj za mna avent, bola super,kym ju maly nehodil do sachty..

silverrko
21. dec 2017

@wla2dis3 😅 prieskumnik

wla2dis3
21. dec 2017

@silverrko to teda ano 😊 skoda tej flase ☺

silverrko
21. dec 2017

@wla2dis3 skusal co to da😉 objavovatel malinky😉

fdenisa
21. dec 2017

@colormoda áno dajú sa kúpiť nahradne. Sú tam dve slamky plus kefka na umývanie. Ta je super...

wla2dis3
21. dec 2017

@silverrko teraz je uz vacsi a tiez som mala problem kupit mu flasu ktora netecie..dostane pod stromcek z tescomy tak snad bude dobra ☺

akynka
21. dec 2017

@colormoda ano, na avent flase sa daju dokupit slamky. Skus pozriet na feedo..ale mavaju ich aj v dm

jukov
21. dec 2017

máme tú istú ako nikita.n z DM a netečie

zeytin
21. dec 2017

My máme zdravú fľašu... je síce bez slamky, ale netečie a je super 🙂

colormoda
autor
21. dec 2017

@wla2dis3 tescomy mame dve a nám tečú aj ta termo za 22€

wla2dis3
22. dec 2017

@colormoda to fakt?