Nerezová fľaša

janka_lolo
17. mar 2023

Ahojte, poraďte mi prosím dobrú nerezovú fľašu, ktorá nepretečie, má širšie hrdlo na spôsob karafy a objem aspoň 750ml a podmienka je čierna farba,
už som z toho zúfala, keďže včera sa dcére podarilo takúto fľašu zabudnúť vo vlaku a už sa nenašla, rovnakú už nemôžeme nikde zohnať, v intersporte majú už iba s objemom 500ml táto bola super, aj dostatočne veľká aj nepretekala, a hlavne bola čierna a teda aj keď sa oškrela hneď nechytala hrdzu ako iné, klasické nerezové fľaše na ten úzky závit máme doma ale tie hneď pretekajú a často nie sú dobré vybrúsené a stalo sa, že tam boli akoby špony z toho ako sa to brúsilo a keď z nej pili decká tak im to ostalo medzi zubami, čiže preto preferujeme na ten širší závit, ktoré majú do hladka to vybrúsené
Zachráňte ma keďže už som z toho zúfala dcéra ešte viac, keďže ju to dosť mrzí čo sa jej včera stalo

andrea_82
17. mar 2023

táto síce nemá šíroký závit, ale ja už mám od nich viac výrobkov a zatiaľ som spokojná.
https://waterdrop.sk/products/flasa-nerez?varia...

simona20201309
17. mar 2023

@janka_lolo och komu chýbala cudzia fľaša???🙄
Hrozné! To je naozaj škoda. Skus pozrieť tieto. Sú drahé ale naozaj veľmi kvalitne.
https://www.zdraveflase.sk/celonerezova-termofl...

janka_lolo
autor
17. mar 2023

@andrea_82 vďaka za tip, pozerám, že tie sú ale dosť drahé a zároveň sú to len 600ml čo je u tiež nevýhoda, keďže ako 38€ je podľa mňa už veľa dať za fľašu ale porozmýšľam nad tým ešte

andrea_82
17. mar 2023

@janka_lolo ja si od nich kupujem tie kapsulky a vtedy sa dajú nejaké veci zobrať aj za body za nákup. Alebo chvíľu počkaj, mávajú často zľavy. Majú tam dva varianty, za tých 38€ je fľaša, ktorá má objem 1 liter, tá 600 ml je o trošku lacnejšia.

janka_lolo
autor
17. mar 2023

@simona20201309
veru to aj mňa zaujímalo, šla včera na otočku do BA kvôli škole a že si ju položila vo vlaku a volali sme 5krát včera na infolinku a zakaždým odpoveď že sa nenašla, myslím si, že to ani neriešili pre nich je to obyčajná fľaša a vyhodia, ako tiež by som povedala, že kto by sa ulakomil na fľašu, už sa stalo, že keď raz šla zo školy zabudla bundu aj s kľúčami, ISISC a dokonca bunda mala vo vnútri zabudovaný GPS lokátor a čuduj sa svetu bunda stále leží niekde v okolí stanice v Trenčíne ale podľa nich sa nenašla a policajti mi vtedy povedali, že to nebudú riešiť aj keď som im povedala, že tam boli kľúče a prišla za nimi aj s polohou, mi povedali, že mám byť rada, že dieťa sa mi nestratilo

janka_lolo
autor
17. mar 2023

@andrea_82 pôjde do Prahy v lete tak ak dovtedy nekúpime tak jej poviem nech si ju tam kúpi, keďže kapsuly tam vlani nakúpila veľa ešte ich máme stále, ako uvidím čo nájdeme

simona20201309
17. mar 2023

@janka_lolo
Úžasné 😏 potom načo sú tie GPS keď policajti s tým nevedia/nechcú pracovať?

viestta
17. mar 2023

@janka_lolo pozri v Decethlone, maju aj nerezove

janka_lolo
autor
17. mar 2023

@simona20201309 šak práve, ako bunda bola drahá, ale som dcére povedala, že dôležitejšie, že ona sa niekde nezabudla a to, čiže som jej to nevyčítala ale ju to mrzelo keďže sme jej vtedy kúpili drahšiu bundu, ideálnu na turistiku a pod. a kvôli tomu sme tam dali GPS lokátor keby niekam ide na túru a neozývala sa aby sme podľa GPS vedeli prinajhoršom kde je ak by sa jej niečo stalo aby sme vedeli polohu odovzdať záchranným zložkám, a keďže akurát bolo upršané počasie tak si ju zobrala do školy a keď sa vracala na víkend domov tak si ju vo vlaku vyložila nad hlavu a keď v TN prestupovala ani ju nenapadlo, že má vo vlaku bundu až doma si na to spomenula ale čo už, ja som sa s tým vtedy zmierila a ako fakt si dáva pozor a zrazu nič, dokonca príjemná skúsenosť bola keď bola dcéra po operácií v nemocnici a jej tam doktori preistotu odložili notebook ku ním kým bola na JIS a to a ona o tom ani nevedela len potom sa pýtala sestričiek tie tiež nevedeli len potom jej ho doktor doniesol, že preistotu jej ho schovali aby sa nestratil tak to ma prekvapilo keďže ona si nechala v izbe na stolíku položený keď ju brali na sálu a doktori predsa schovali

janka_lolo
autor
17. mar 2023

@viestta pozriem ale odtiaľ mala jednu fľašu aj syn a ako veru tie dosť tiekli aj keď to boli ale plastové ale pozriem ďakujem za tip ten ma ani nenapadol

lyci
17. mar 2023

@janka_lolo a Pura nema ziadnu, co by ti vyhovovala?

janka_lolo
autor
17. mar 2023

@lyci to som nepozerala ani som nevedela, že niečo také je idem pozrieť, ja som iba do google dala ale ten mi nenašiel nič také

janka_lolo
autor
17. mar 2023

@nikpa ďakujem, ale toto sa mi dizajnom nepáči a nevyhovovalo by to príliš dcére na každodenné nosenie, ale každopádne aspoň si ma inšpirovala až pozriem ešte aj mall