Nepremokavé zimné topánky

lenkatt2
11. okt 2020

Zajímalo by ma s akými zimnými/prechodnymi topánkami, mate skuseni, ze fakt nepremoknu... Nas zatiaľ nesklamali Superfit a Adidas s gore-tex. No nasla som teras i v ccc topanky a v sportisime Umbro s označením waterpool. Len už som sa par krát popalila napríklad s authority, lotto, lewro, ze mali označenie vodeodolne, no premokali.

adrianal
11. okt 2020

Geox mám ešte vyskúšané kupujem len kvalitne ktoré ozaj nepremoknú

behulka
11. okt 2020

@lenkatt2 istota sú len gumáky alebo gumenné snehule. Všetko ostatné skôr či neskôr premokne.

monvitka
11. okt 2020

@lenkatt2 ja mam naj skusenosti presne s tymi značkami, čo píšeš...Superfity to su topka pre mna a to sme poskušali toho kvanta. Zbytočne experimentovať a nakupit snehule za 20 € a potom aj tak pôjdeš kupit tie superfity😉

kika831
11. okt 2020

@lenkatt2 u nas frcia len superfity a vikingy- samozrejme pravidelne striekam sprej na goratex a este nas nesklamali. No a potom jedine zateplene gumaky. Ale na tieto 2 znacky nedam dopustit.

kubkovamama
11. okt 2020

Salomon a Adidas,beriem aj na turistiku.Ked boli deti malé,pre ne klasika zateplené gumáky Demar napr.A manžel Bennon.Pubertak nosí Wilard,tiež nepremokli ani raz.

anika
11. okt 2020

@kika831 tie vikingy sedia velkostne, netreba kupovat o cislo vacsie?

simca06022011
11. okt 2020

@behulka aj gumaky mi premokli, nevim co to bola za haraburda, do dnes ich mam do zahrady a premoknu :D

simca06022011
11. okt 2020

@lenkatt2 dcere nepremokli superfitky, geoex, ale aj atuhority mame a nepremokli. Ono niekedy je nutne ale normalne kupit impregnacny sprej na obuv a je to vybavene. Pouzijem na hocijake topanky.. ja osobne mam jedine zimne/turisticke topanky, salomon a sneh preziju v pohode.

kika831
11. okt 2020

@anika ano sedia normalne