Nebezpečné oblečenie a hračky

denisa121
27. sep 2012

Ahojte, práve si pozerám stránku obchodnej inšpekcie a poviem Vám, som prekvapená. Je tam zoznam nebezpečných hračiek, oblečenia, čo ma však prekvapilo je, že to nie je len z Číny, ale aj veci z Ikei, Lidlu.... no fakt, super. Odporúčam si to popozerať.

irriss
27. sep 2012

@denisa121
Ahoj Deniso 🙂
Prosim te, dej sem link..diky 😉 🙂

lilysk
27. sep 2012

@denisa121 Daj link !!!

denisa121
autor
27. sep 2012

čaute, tu je: http://www.soi.sk, na ľavo si zvoľte kategóriu nebezpečné výrobky. 🙂

ivett1
27. sep 2012

@denisa121 ahoj, hneď som si to mrkla a zistila som, že my sme mali doma tiež jeden "nebezpečný výrobok" - luk a šípy... asi na tom niečo bude, lebo len čo sme ho doma rozbalili a malý z neho vystrelil, zlomil sa v spoji, v strede...takže putoval hneď do koša...len šípy sme si nechali - na hranie😉

denisa121
autor
27. sep 2012

som rada, ze som odporucila dobru stranku. Ja som vcera malej kupila kabatik, taky krasny prechodny, nie v cinaku, ale znacka bola dost divna, tak som dnes hned nabehla na soi.sk, ale som spokojna, nenasla som ho tam. Ale nasla som tam nieco, co sme mali, ale nie presne to iste. Mali sme takeho motyla na kolieskach, tyc na tlacenie sa nam hned zlomila, zvysok som silovo vyskusala a nerozpadlo sa to, tak sme jej to nechali, ale ani sa s tym nehra. 😀

kiwi82
27. sep 2012

my sme si kúpili tú bábiku v kočiriku 😒 U nás v cukrárni je stále vpredaji 😠
http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Narodny...

lienkan
27. sep 2012

Juuj dakujeme za upozornenia ... uz sme tam veru aj nieco nasli .... 😒

veroninna1
27. sep 2012

dokonca su tam aj hracky znacky HABA

fraufrt
27. sep 2012

@kiwi82 tu babiku sme mali aj my. Mala ju dostala od svokry, a nakolko sa mala s nou velmi nehrala, tak som si ju az tak nevsimla. Nakoniec babika padla za obet nasmu psovi, ktory zlikviduje malej tyzdenne cca 2 hracky.

erikasadek
27. sep 2012

@denisa121 vatsina veci v lidli alebo v ikei su vyrabane v cine preto ta nizska cena.. 😉
ikea neznamena kvalitu az na vynimky ako kuchynsky nabytok a apodobne kde je zaruka 10 az 15 rokov a fakt su ludia co maju 15rokov a stale kvalita....

lidl je hard discount takze sa netreba cudovat.. 😉

mawka
27. sep 2012

kocky, vy si uvedomte jedno, ze nie vsetky veci, ktore su vyrobene v cine, su aj nebezpecne. v cine sa vyraba preto, lebo je tam lacna pracovna sila a mnoho inych faktorov a vyrabaju tam aj ine svetove znacky. pokial nenakupujete v cinskych obchodoch tie vylozene smradlave necertifikovane veci, tak nemusite mat stresy.
chodte na stranky prislusnych znaciek a tam sa o vyrobe dozviete viac.

stardust
27. sep 2012

a nekupovat prtave hracky: riziko zadusenia...

danu
28. sep 2012

@denisa121 pridaj to do tem, na ktore dala linky ikke