Najlepší teplomer

27. sep 2024

Prosím poradíte mi nejaký dobrý teplomer ktorý neukazuje “somariny”
Dieta má 3 čiže rektalny neprichádza do úvahy to by mi nedovolil
A tie digitálne vôbec im neverím
Minule mal syn teplotu merala som a mal 37/7 ale nezdalo s mi tak som dala nurofen
Ale jeho teplota určite bola vyššia keďže bol priblem teplotu dať dole …..
ja viem že najlepšie sú teraz tie digitálne ale prosím nejaký taký ktorý môžem použiť aj opakovane a nie ako niektoré že až po 1 hodine lebo skrášľuje výsledok

slniecko5
27. sep 2024

Digitálny microlife sa mi najviac osvedčil
Bezkontaktný nie, klasicky už vôbec
Iné značky digitálnych odišli po čase.

egonsk
27. sep 2024

ortutovy skus od babky vyskemrat, tie ak ich niekto neotrieskal a nezamrazil, tak sli vzdy krasne presne. Ja mam tiez a digitalne sa na ne nechytaju. Iked tusim v Ikea som kedysi davno kupul digitalny a ten nez zahadne zmizol, sa najblizsie priblizoval ortutovemu.

autor
27. sep 2024

@slniecko5 ten máte na mysli?

autor
27. sep 2024

@egonsk mame ten a používam ho ale nie vždy mi ho chce držať a preto hľadám niečo rýchle a presne hlavne

januska12323
27. sep 2024

Neviem ako u detí ale u dospelých sa osvedčil najviac teplomer ako klasický, len tam je iná náplň.

grof_monte_christo
27. sep 2024

Galiovy teplomer

stanulienkat
27. sep 2024

Digitálny. Ty si dala obrázok bezkontaktného. Kup klasický Mikrolife digitálny v lekárni za 5 eur, ktorý sa strká pod pazuchu, alebo do úst. Hlavne si skús premerať ten čo máš doma, či ho máš správne zasunutý a či ho máš dostatočný počet minút.

slniecko5
27. sep 2024

Nie, to je bezkontaktny, tie sú nespoľahlivé.
Mám tento

leo2019
27. sep 2024

Microlife je ok na to bezkontaktne. V každom prípade 2 teplomery. Bezkontaktny na hlavu vždy merať od cela k spánku za pohybu aj v nemocnici tak robia povacsinou je ton dôvodu ze hlavička môže mať vyššiu teplotu aby sa predišlo ťažkým zápalom napríklad ak má dieťa zápal stredného ucha rektany a pod pazuchou ti môže kľudne ukázať rozdiel 0,5-1°C co je pri teplotách 38,5 kedy ešte telíčko dokáže zo zápalom bojovať a 39.5 co uz hrozí hospitalizácia. Teplomer som si vždy preveril na vlastnom tele hlava aj pazucha takže som si vedel overiť ci je to ok. Teplomery sme kupovali iba v lekárňach to znamená ze sú určitou triedou ciachovane. Výmena bateriek určite preventívne.