Najlepší cumlík

natalia2007
8. feb 2024

Baby poradte,ma sa mi narodit babatko a vyberam mu cumlik. Chcela by som prenho to najlepsie. Na cene nezalezi, poradite skusene? Dakujem

stanislavicenka
8. feb 2024

@natalia2007 ziadny. 🤷

zuzanka.zuzu
8. feb 2024

bibs okrúhly tvar. najlepšie kopíruje tvar bradavky. najlepšia rada čo som dostala od spolubyvajucej v pôrodnici, mama 4 detí

bela30
8. feb 2024

@natalia2007 Curaprox.

zdenkak87
8. feb 2024

Ty si mozes vybrat akykolvek a aj tak sa babatko rozhodne 😊 starsi dostal avent a nemal s nim problem, mladsia nechcela ziadny, mame asi 7 druhov roznych tvarov a znaciek a horko tazko si nakoniec vybrala bibs

aj47456
8. feb 2024

S plochym odstupom. Pokial si nechcete vyrobit zo zdraveho decka pacienta pre ortodontistu, orl a logopeda

didush27
8. feb 2024

@natalia2007 staršiemu bolo jedno a mladší nechcel žiadny a ani ho nemal

timea301196
8. feb 2024

Najlepšie žiadny a ked už ortodonicky žiadne bibS okrúhle

donika23
8. feb 2024

Moja bola spokojná s NUK cumlíkom, je anatomický. Ak by som mala druhé dieťa, tak učím bez cumla už.

anavixy
8. feb 2024

Urcite nie okruhle. Bibs su nadherne, ziadane a preto nechapem preco ich robia okruhle. Hoci myslim ze uz robia aj ploche. Nevidim ani vyznam v tom aby bol cumlik v tvare bradavky (tak isto ako flasky s cumlom v tvare bradavky, s cumlom a flasou sa robi uplne nieco ine nez s bradavkou). Ale teda z hladiska zdravotneho urcite ortodonticky tvarovane. My pouzivame len MAM, vyhovuju, nebol dovod menit.

janica_
8. feb 2024

Moja “spolubyvajuca” v porodnici mala pre maleho bibs dudlik, stale ho vypluval a reval ako najaty, mala som chut otvorit okno a vyhodit ten hlupy obrovsky dudel von 🙈 lebo ozaj sa mi zda obrovsky pre take malinke pusinky. mozno dudel nebudes potrebovat, aspon nebudes musiet oducat. Ja som mala kupene nuk pretoze mali plochu tu spicku a co najmenej plastu okolo pusinky nech sa oblast pusinky nevyhadze

petronellla87
8. feb 2024

@natalia2007 najlepšie žiadny, avšak ja som si do pôrodnice pre istotu vzala😂 uvidíš či ho vôbec bábätko bude chcieť, naša chce od malička iba Avent, ostatné vypluvala. Ideálne ortodonticke, ploche a aby mali čo najmenej plastu okolo pusinky.

martaatram
8. feb 2024

Mam doma 7 znaciek …najviac mu chuti obycajny z dmky mam 🙈a to mam curaprox ,bibs oba tvary ..lovi …takze babo si vyberie 😂😂😂

motogirl699
8. feb 2024

@natalia2007 našej sme nakúpili asi všetky možné tvary a značky a nakoniec sa rozhodla, že nechce žiaden. Takže od narodenia je bez dudla.

gvenduska
8. feb 2024

Mi sme mali od love prvé pre bábätka boli mu veľké presedlali sme na suavinex a ten mu sadol mal všetky veľkosti aké sú dostupne
Potom sme prešli na love

maryetta
8. feb 2024

Moje prve dve deti nechceli ziaden. Vymenila som niekolko druhov. Tvarov. Materialov. Nechceli.
Tretiemu som ponukla Lovi a ten hned chytil. To bola radost. A hlavne obrovska pomoc a ulava popri dojceni.
A teraz stvrte babo a tiez ma Lovi.

majlo1234
8. feb 2024

Najlepsi neviem, asi nejaky ortodonticky. Najhorsi ne bibs, nechapem tomu tvaru, to nradavku nevideli ani z rychlika😂😂 a kvoli tomu, ze som mala len tie, nakoniec syn nechcel ziaden

oblecenie99
8. feb 2024

Najviac mu sedeli cumlíky MAM 🙂

mima1608
8. feb 2024

Určite nie Bibs, aj pediatrička v nemocnici nám vravela, nech sa im vyhneme a aj neskôr naša dr na poradni. Inak, bábo si dudel vyberie samo. My sme mali doma XY druhov - Avent, Dr Brown, Canpol, Babylove, Curaprox... Nakoniec mi zobrala Lovi.

ja_bb
8. feb 2024

Presne tak,babatko si vyberie samo, nasa sa narodila predcasne a prve mesiace nechcela iny,nez Avent tusim Soothie, bol na nu obrovsky, cely zo silikonu,ale prvy,co udrzala v puse. Potom uz len napr. z DM a nedam dopustit na svietiace, ktore vidim v tme ;) ale nekupuj vela vopred,ze vela typov, mozno mu padne hned prvy 🙂

lasona
9. feb 2024

Náš ma rad jedine bibs práve ten okrúhly...ale ma to iba na spanie..cez deň zriedka

simca06022011
9. feb 2024

ja akutalne neviem ake su, ale my sme mali avent, mala som ich asi 5-10doma...

fion22
9. feb 2024

@natalia2007 záleží od dieťaťa, naša chcela len philips avent, jesto aj nočný fosforeskujúci, že ho nemusíš v noci hľadať, neskôr si ho dieťa pohľadá samé