Môžem dať dieťaťu na cestu do škôlky botasky?

slavka1307
9. apr 2013

Dobrý deň mamičky. Poradíte mi prosím Vás ? Neviem, či ešte zimné topánky alebo už môžem dať obyčajné botasky - máme kúpené v Deichmanne za 10,90 eur BobiSchoes - či ako sa to píše. Alebo mám ešte investovať do nejakých jarných topánok ? Ďakujem za rady, lebo fakt neviem.

xenicka13
9. apr 2013

ja davam celokozenne uz 🙂

stanislavao
9. apr 2013

rano je este zima a ak mate do skolky daleko, nechodite autom, tak v teniskach mu bude zima. a rozhodne nestacia jedny boty na jar. a tie topanky z daichmanu su velmi nevhodne na detske chodidlo. naozaj. treba si vybrat nejake vo vnutri kozene, klenbu aby mali - aj v ccc maju dobre a za prijateplnu cenu, alebo potom protetika.

edita84
9. apr 2013

ja mojej skoro 6 ročnej už dávam botasky kožené a už aj drobec nosí botasky

rebecca2006
9. apr 2013

podľa mňa môžeš da aj botasky. Každopádne, my máme aspoň troje topky na prestriedanie- jdnak predsa len v yávislosti od počasia, jednak v takchto botakách sa mu hneď prepotí nôžka, nie sú až tak neviem ako kvalitné- a jednak sú premokavé. Takže royhodne ešte jedny bz sa zišli...nepoviem, keby si to chcela "risknúť" v superfitoch, ale v bobbishoes... ja viem, peniažkov je málo, ale takému velkáčovi jednz topky stačiť nebudú, stúpi raz do kaluže a bude doma?

iv01
9. apr 2013

ja dávam vyteplené botasky, vysoké čižmičky sme už zazimovali.

albao
9. apr 2013

U nas uz sneh nie je, rano bolo cez 5 stupnov ... davam uz topanky na prechod.

janazuza
9. apr 2013

u nás bol ráno sneh, potom pršalo, na obed slnko a teraz sa ztiahlo, tak šialené aprílové počasie- náš bral rano do školy oteplené gumáky 🙂( už rano bola čvachtanica )

klincek
9. apr 2013

ahoj, ja by som urcite dokupila aj kvalitne kozene. tenisky beriem len ako doplnkovu obuv (na dvor, na odrazadlo🙂), z viacerych dovodov. ale to je len moj nazor 😉

nadhera
9. apr 2013

nasi nosia kotnicky

kingstonka
9. apr 2013

ja rada davam a prechod- prechodne kozene topanky a az potom botasky-aj ked pre starsie deti je uz problem take "prechodne " -vyssie topanky kupit

katren
9. apr 2013

my nosime tenisky odkedy je prec sneh....
ved hrubsie ponozky a zima mu nebude....v skolke si ich moze vyzliect spolu s teniskami a ked sa bude obuvat, da si najskor ponozky...

abbey1
9. apr 2013

Nie sú botasky ako botasky, rovnako ako nie každé "prechodné" topánky sú vhodné na nosenie. Vždy záleží od kvalitného prevedenia topánky, či tenisky. Tak je naozaj len na osobnom posúdení, či sú tenisky dosť zateplené na to či ono počasie. Určite by som nepaušalizovala, či sú lepšie topánky, alebo botasky. Treba pozrieť na prevedenie. 😉

hori
9. apr 2013

ak sa pytas na pocasie, tak v pohode botazky uz daj, ak sa pytas na kvalitu topanok, tak bobi shoes je taky lepsi cinan...

moon321
9. apr 2013

dado má zimné boty,aj ďalšie z protetiky,aj 3 tenisky,gumaky.sak podľa počasia meníme.ale najlepšie sa mu behá v teniskach.

ivett1
9. apr 2013

@slavka1307 ahoj, vy ste zo ZH, tak v tých končinách je ešte dosť chladno ...aj cez deň... náš škôlkar už nosí tenisky- vyššie kotníkové (zateplené), alebo také kotníkové čižmičky - bez kožušinky vnútri a slečna (školáčka) má tenšie kožené čižmy (zvnútra nemajú kožušinku, len "látku") ... veď, jväččšia zima je dole, aj keď sa nám zdá, že je už teplo a podľa kalendára už jar, tak bacha, aby vaše dievčatá neprechladli ... baby sú náchylnejšie a citlivejšie na chlad😉
PS: botasky určite ešte vynosia aj my kupujeme bobbi shoes (nielen botasky aj sandále...) za tú cenu a na jednu sezónu...ako zadarmo🙂

mareli
9. apr 2013

🙂 asi to zalezi od maminy a celkovo ako otuzili ste a ako obliekas. podla mna uz stacia jarne topanky kozenne polobotky ci tenisky, a tenky flisovy kabatik. ale vidim, ze este niektori nosia aj cizmicky (nie snehule) a zimne bundy so salom 😀DD u nas pri TT...
a ked sa pytas, do coho mas investovat este, tak podla mna tiez treba este dalsie mat. na vymenu. malej uz rastie noha pomalsie, tak ale vzdy mame na vyber aktualne aspon 3 topanky na sezonu a v lete aj viac.

andrejka1974
9. apr 2013

ja mojej davam este cizmicky, bundicku a ciapku mame uz tensiu, ale predsa aj zo skolky chodiavon , aspon jej nie je zima, a to pocasie, slnko, nedavno sneh, obcas p[rsi , tak tenisky este nedavam 🙂 🙂 🙂