Môžem dať body s modrým macíkom dievčatku?

alena1166
13. dec 2013

Moja 7 mesačná dcéra dostala body a je na ňom modrý macík. Myslíte, že je vhodné, aby som jej ho obliekala?

gubcikova
13. dec 2013

a prečo nie?to akože ked je dievčatko nemôže mať na sebe nič modré?

katy1979
13. dec 2013

tu otazku myslis vazne? opytaj sa malej ci ho chce 😉

nivi
13. dec 2013

😀 😀 😀 preco by si jej to nemohla obliect?

alena1166
autor
13. dec 2013

@nivi Co ked z toho bude mat nejaku traumu, zato ze ten macik je modry a nie ruzovy? 😀

lorela
13. dec 2013

@alena1166 Určite áno, skombinuješ s typicky dievčenskými farbami, modrú čelenku s kvietkom alebo motýlikom do vláskov, a máš princezničku ako maľovanú! 😉

sissy27
13. dec 2013

@alena1166 určite nevhodné, v žiadnom prípade !!! už si videla niekedy modrého medveďa??? no tak, snáď nebudeš dieťa odmalička takto klamať a zavádzať ! medveď môže byť hnedý alebo biely, v žiadnom prípade modrý, červený, fialový, ružový a podobné nezmysly!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fakt neverím, že sa toto niekto môže spýtať, normálne ti dali aj občiansky, volebné právo a všetky ostatné vymoženosti tohto systému? 😅

wieruska1
13. dec 2013

Preboha samozrejme ze NIE. Modry macik pre dievcatka? OH MY, az sa mi chlpy na ruke zjezili. Tabu by samozrejme mali byt aj auticka a dinosaury. Co sa týka zvierat zobrazených v modrej farbe (žralok, delfin) tieto su povolene pre dievcatko len vo vopred vybranom odtieni modrej. Ktorý to presne je, sa meni v závislosti od rocneho obdobia a postavenia slnka voci lune. Viac informacii o tom ktore odtiene farieb su vhodne pre dievca sa dozvies na stranke www.starostlivostodietamilezienamozog.sk

janulap
13. dec 2013

Ked sa toto mozes spytat na modrom konikovi,tak si myslim,ze modreho macka predychas 😀 😀 😀

lussy666
13. dec 2013

@alena1166 a ako sa ten medved tvari? mierumilovne, ci je nahnevany, ba az zurivy? 🙂 pre dievcatko jedine modreho kona🙂

lussy666
13. dec 2013

@wieruska1 haha, som jedina, kto na ten link aj klikol? 😀 😀 😀

alena1166
autor
13. dec 2013

@janulap Myslím, že toto je akurát vhodná a typická otázka na "modrého koníka." 😀

bubelko
13. dec 2013

@alena1166 ak je to myslene ako parodia na vsetky nezmyselne otazky, ktore kedy boli polozene na MK, tak super 😀 a v tom pripade radim, podobne ako sissy27 - nedavat. v ziadnom pripade. mohla by mat dozivotnu traumu, odhliadnuc od toho, ze modry medved neexistuje, takze ju este aj zavadzas a klames 😝 😀 😀 😀
a ak si tu otazku myslela vazne, tak je to urcite otazka, ktora si koleduje o vyhru v sutazi o najstupidnejsiu otazka roka 😀 😀 😀

katy1979
13. dec 2013

@alena1166 moji chalani boli aj v ruzovych dupackach a nevyzeraju zeby to malo nejake nasledky 😀 kebyze riesis smrku na bodycku ok ale co je zle na modrej. Mas modre rifle ci tricka? ci nebodaj hnede ci cierne? Mas tak preco je problem zrovna s modrou. sme v 21.storoci som netusila ze sa este stale riesia farby.

daniela242
13. dec 2013

@alena1166 Čo si? Spôsobíš jej tým doživotnú traumu 😀
Zjavne ide víkend tak prečo sa trochu neodreagovať, že?

andelok
13. dec 2013

Zeny, ved je piatok...deti ocividne uz pustili zo skoly, tak travia cas touto bohumilou cinnostou, t.j. spamovanim MK. Registracia december 2013 hovori za vsetko....jedine ze by sa dotycna registrovala len kvoli tomu, aby polozila tuto zasadnu otazku...co povazujem za zly vtip. 😉

fuska
13. dec 2013

Ja si myslim, ze modra je ok, ale ten macik rozhodne NIE!!!

abbie
13. dec 2013

registracia tento mesiac ... zasa sa niekto nudi

bonnieca
13. dec 2013

@lussy666 nie si.. 😀 ľudská zvedavosť nemá hraníc

rusalinka
13. dec 2013

@lussy666 ja som klikla tiež 😀 😀 😀 tiež mi to udiera na mozog 😀

jamabe
13. dec 2013

Modrý macko na dievčenskom oblečení 😖 Ako môže byť jedna matka takáto nezodpovedná!!!
😀 😀 😀

siska53
13. dec 2013

@alena1166 a preco nie? Moja dcera nosila a aj teraz obcas nosi niektore veci po bracekovi. Teraz uz skor len,doma-modre bodynka ci teplaky..ja v tom problem nevidim.ved ma i ruzove,cervene,ci fialkove..

mackova11
13. dec 2013

no veru bude mať z toho velkúúú traumu keď jej dáš modréé , hroznééé niečo , ale aspoň vidno kto má aké starosti 🙂🙂 nič v zlom 🙂

mima4
13. dec 2013

@alena1166

NEODPORUCAM, stala by sa z nej lesba...tak ako ked chlapcovi davas ruzove veci... tak ti donesie frajera domov namiesto frajerky. Treba striktne to odlisovat... a odporucam, ked mala nastupi do skolky, poziadat ucitelky na odstranenie vsetkych vlacikov, auticok, bagrikov z miestnosti na hranie...

cmulinko
13. dec 2013

pri takychto otazkach mam problem byt vzornou katolickou 😅 😀

lulistek
13. dec 2013

:D booze to som este nepocula - ja davam malej hocico. dievcata maju vyhodu ze mozu vsetko, to len chlapci v ruzovom by bolo cudnejsie ale preco nie aj to, vsak veci sa musia vynosit. moja mala nema ani nausnicky a kazdy si mysli ze ci to je chlapec.:D a sak co smejeme sa na tom

katy2
13. dec 2013

Boze, to co su uz za temy na diskusiu toto? 😕 😕 😕
nestacim sa divit.... to co si este budu niektore mamicky davat odsuhlasovat celym plenom na MK ?
Zeny, ved sme tu snad spojpravne a dospele osoby....

xxx007
13. dec 2013

ze vobec niekto nato reaguje.

alenocka78
13. dec 2013

Však je piatok, 13 teho, a ešte aj LUCIE všetky bosorky majú sviatok zrejme aj tá, ktorá položila takúto 😝 múdru otázku.

something
13. dec 2013

Dnes sa niekto nudi

kitty88
13. dec 2013

jaaaaaaaaaaaaaaj, ale som sa dobre pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀