Monitor na plienku

25. jan 2024

Mamičky máte skúsenosti s monitorom na plienku??Mám 2 mesačného synčeka ktorý bohužiaľ nezaspí inak ako pri mne, pri prelozeni do postieľky je ihneď hore takže aby sme sa obaja v noci aspoň trochu vyspali noci trávime spolu..ale keďže je kardiak a má problémy so srdiečkom chcela by som ho mať sledovaného aj v posteli pri mne aby som bola kludnejsia..pozrela som si aj ponožku owlet ale to je neskutočná suma preto by som chcela recenzie na tento monitor 🙂

anavixy
25. jan 2024

Monitor dychu na plienku nie je urceny na spolocne spanie, nemozes sa nan spoliehat pri spolocnom spani ani pri jazde v kociku atd., takze zaver si musis urobit sama. Jediny “monitor” vhodny na spolocne spanie, pokial viem, je ten Owlet sock. Monitor dychu, ci uz platnovy alebo na plienku, sa daju pouzivat len v postielke ktora je aspon par cm vzdialena od postele rodica, takze ak by to bola pre vas vhodna alternativa- mat postielku bez bocnice prirazenu k tvojmu lozku, tak nezabudnut na to, ze tam musi byt aspon kusok medzera. 🍀

bubuzu
25. jan 2024

@anavixy keby len kúsok, naš snímal aj mňa aj keď bola dcéra 50 CM do mňa na vlastnom madraci. Niektoré sú fakt citlivé.

anjelicek26
26. jan 2024

My ideme kúpiť owlet sock.. pretože sníma priamo na dieťatku a je až do 1.5 roka..

mogaa
26. jan 2024

podľa mňa sú to vyhodené peniaze.....ale je to len môj názor.....

anjelicek26
26. jan 2024

@mogaa ona ma dieta,ktoré ma problémy zo srdiečkom.. riziko je tu XY krát vyššie,ze babatko bude mat problém. A ešte pri spoločnom spaní. Moji sa zas narodili skôr a mali okolo 2.5 kila a chcem mať istotu,že sa nič nestane... keď kupujem auto,tiež objednám také,čo ma airbagy úplne všade,aj keď dúfam,že to nikdy potrebovať nebudem.. toto je podobne.. owlet keď pozrieš bazár - potom normálne dobre ešte predá...

banalu
26. jan 2024

Tiez by som zainvestovala do owlet sock.

autor
26. jan 2024

Mamičky a skúsenost s náramkom liip?? Je to niečo ako owlet ponožka ale v lacnejšej verzii v rôznych veľkostiach

banalu
26. jan 2024

Nepoznam, dala som do googlu a nema to moc dobre recenzie.

kacena4
26. jan 2024

ahojko moja rada! (mala som viacero chorych deti) nauc dieta zaspavat a spat v postielke, ked pojdete do nemocnice ocenis...