Monitor dychu z Dôvery

domiklik
15. aug 2023

Ahojte, požičiava dôvera ešte monitory dychu? Ak hej, v akom sú stave? Teda ako to vlastne cele funguje? Dakujem

t1nusa
15. aug 2023

@domiklik čo tak zavolať na infolinku do Dôvery a opýtať sa priamo ich? 🤔

beatrixx1525
15. aug 2023

Dr Max požičiava, ale dôvera priamo nie. Za pol roka cez dr max zaplatíš 46€ alebo tak nejako. Ak chceš monitor na rok to sa ti už viac oplatí kúpiť nový a ten potom predať ďalej, nový stojí 96€

domiklik
autor
15. aug 2023

@t1nusa vieš čo, nechce sa mi...

t1nusa
15. aug 2023

@domiklik jednoduchšie je napísať na MK však 😃🙈 minútová záležitosť - zdvihnúť telefón, vyťukať číslo a opýtať sa, hneď máš info z prvej ruky a nemusíš x hodín čakať kým ti niekto odpovie… a to nie si jediná 🤨 smutné

kris_tin257
15. aug 2023

Dôvera už nepožičiava, zrušili to. Poziciava Union a VšZP 😊

domiklik
autor
15. aug 2023

@t1nusa aj ti ide o niečo konkrétne alebo si sa sem prišla len odbavit? Položila som otázku, pokiaľ na ňu nevieš normálne odpovedať, chod ďalej a nerieš co mam alebo nemám robiť, bud taka zlata...

erickatt
15. aug 2023

@domiklik poziciava aj DOVERA. treba si ho rezervovat dopredu. Su aj nove aj pouzite.
Dcerka doztala novy, pouzili ho mozno 10 x. Takze bol stale ako novy. Co najskor zajdi do najblizsej pobocky.

erickatt
15. aug 2023

@kris_tin257 kedy to zrusili? Mesiav dozadu este poziciavali

t1nusa
15. aug 2023

@domiklik vyjadrila som len svoj názor, pretože poslednú dobu tu vidím xy príspevkov na témy, ktoré si vie človek zistiť behom pár minút aj sam, ale mám pocit, že sú niektoré ženy lenivé si zistiť takéto informácie u tých ktorých sa to týka a radšej to hodia na MK 🙈 jednoducho mi to hlava neberie… každopádne ak ti to viac vyhovuje takto nech sa páči, je to tvoja vec 🤷🏻‍♀️ pekný večer želám

kris_tin257
15. aug 2023

@erickatt my sme to riešili vo februári a vtedy nepožičiavali tak neviem či to teda zas zaviedli 🤷 v 2019 sme od nich požičali bez problémov a teraz vo februári sa už nedalo

erickatt
15. aug 2023

@kris_tin257 mozno len nemali.🤷

erickatt
15. aug 2023

@domiklik urcite si hned zajtra zavolaj a rezervuj

domiklik
autor
16. aug 2023

@erickatt ďakujem

Pre info... Na pobočke dostanete žiadosť, ktorú je potrebné vyplniť, keď sa dieťa narodí, papier potvrdí vaša pediatrická.... Dá sa rezervovať, ale u nas momentálne nemajú (na danú pobočku prislúcha určitý počet), bud sú obsadené alebo na kalibracii, a samozrejme nikto nevie povedať kedy prídu... Inak požičiava sa babysence 2 model 5, je teda pravidelne kalibrovane a na pol roka zadarmo... Takže tak