Matrac pre bábätko

drnkalka
20. okt 2015

Odporúčali by ste matrac pre bábätko? Najlepšie z prírodného materiálu a aby sa dal použiť monitor dychu?

ďakujem

dominika6
20. okt 2015
drnkalka
autor
23. okt 2015

@dominika6 neviete či vyrába aj atypické rozmery? premýšľala som nad kokosovú, ale takú tam nemajú ☹

dominika6
23. okt 2015

@drnkalka
áno vyrábajú,podľa požiadaviek zákazníka,kokosová vrstva sa prestáva vyrábať v detských matracoch,do popredia idú čisté,prírodné materiály,ktoré lepšie kopírujú chrbticu dieťatka a matrac dýcha.Kokos slúži iba na vytvrdenie matraca,nič iné.

drnkalka
autor
23. okt 2015

@dominika6 však kokos je tiež prírodný materiál. Naviac je vraj veľa vzdušný. Páči sa mi matrace Tom (http://www.i-matrace.sk/50-detsky-matrac-tom/) a vyrába vraj aj v atypu.

dominika6
23. okt 2015

@drnkalka
Ano pravy kokos je prirodny ale niektore firmy pravy nemaju...a ked pozeram ten matrac....skus sa ty vyspat na hrubom kokose s troskou molitanu....
Nevydrzis....
A dietatku to chces dat?

drnkalka
autor
30. okt 2015

@dominika6 prečítala som si u nich článok o matracoch pre bábätká a píšu, že penový má dlhšiu životnosť. Uvažujem teda o matraci Jirka v antibakteriálnom poťahu

článok: http://www.i-matrace.sk/clanky/zdrave-spanie-pr...

worker_falcon
30. okt 2015

@drnkalka prepáč, vravíš životnosť? to na ňom bude "bábätko" spať do tridsiatky? Alebo tie ostatné sa rozpadnú po pol roku?

dominika6
30. okt 2015

@drnkalka
ok chceš vedieť z čoho je ten matrac vyrobený?

ivca88
30. okt 2015
dominika6
30. okt 2015

@ivca88
veľmi predražený materiál,na to,že je to cellflex

ivca88
30. okt 2015

@dominika6
No to uz ja neviem ... ale viem ako to býva s bavlnou ked máš rozličné značky/produkty ...
Máš štítok kde je 100% bavlna a na dotyk to je 1000 a 1 ...
ved kazdy nech si robí akp chce 😉 mne to nebolo luto tolko zan dať 🙂

drnkalka
autor
27. nov 2015

@worker_falcon do tridsiatich rokov určite nie, ale treba aby vydržala pre dve deti, a hygienická životnosť.

@dominika6 z čoho?
@ivca88 ďakujem. Matrac by som chcela určite kvalitný ale zároveň s ohľadom na cenu. Predpokladám, že by v postieľke s ohľadom na výšku spalo bábätko do 2-3 rokov a potom by sme ho premiestnili na veľkú posteľ, kde by som už viac hľadela na kvalitu než cenu 🙂

dominika6
27. nov 2015

@drnkalka
Twn matrac Jirka je zo stlacenej RE pur peny pomlety bordel reklamovanych matracov a odpadu z vyroby