Máte túto detskú vysielačku?

29. jún 2021

Ahojte chcem sa spýtať máte niektorá túto detsku vysielačku? Nejaké + alebo - ? Ma dosah aj keď je dieťatko v postielke a ja budem von? Ďakujem

mamanadruhuu
29. jún 2021

Ahjoj musíš pridať fotku alebo názov aby sme vedeli o akú ide

autor
29. jún 2021
autor
29. jún 2021

@mamanadruhuu ahoj už som pridala do komentára úplne som zabudla

alexandra2468
29. jún 2021

Dosah je tam vzdy napisany v popise, ale za 32e by som necakala zazraky.
My mame avent a je super, velmi citliva na zvuk, co nam vyhovuje. Lebo nasa od malicka vstavala velmi potichu a ked uz vedela chodit/lozit, tak sa snazila potichu vyliezt z postele. A teda nasa vysielacka zachytila aj suchot perinou.
Take tie lacnejsie zachytia az hlasnejsie zvuky. Takze zalezi aj na tom ake mas dieta.
Mojej kamosky dieta vstava s placom 😃 takze ta hned vie, ze je hore.

evaachesa
29. jún 2021

Investovala by som radšej do video pestúnky. Koľko krát som nemusela zbytočne utekať do izby keď sa len hlučnejšie pretáčal alebo zo spánku zaplakal. Aj na pomalé otvorenie dverí sa vedel zobudiť 🙄

alexandra2468
29. jún 2021

Suhlasim s @evaachesa
My mame tu avent vysielacku, ktora je super a stale ju pouzivame. ale dokupili sme videopestunku. Ta sice zvukovo nie je taka citliva, preto mame stale zapnutu aj vysielacku.
Takze vzdy ked zasuchota vysielacka, tak pozrieme na kameru pre istotu.

simona92101
29. jún 2021

My mame Xiaomi kameru,sparujes s mobilom alebo tabletom,pripojis kameru na wifi.cela zalezitost stala do 50e,super obraz,dosah kolko len chces,citlivost vyborna.za mna top vecicka

evaachesa
29. jún 2021

@simona92101 tu si ale treba byť na 100% istý, že wifi nebude štrajkovať. U nás je s tým občas problém. Predpoklad je, že si vysielačku vezmú napríklad aj na chatu, či inde mimo domu, kde wifi pripojenie nemusí byť dostačujúce. Kamarát tak mal na chate takúto vysielačku a stále mu to haprovalo. My máme kameru zapojenú do siete a tak sa nemusím báť žiadnych výpadkov.

simona92101
29. jún 2021

@evaachesa u nas obcas hapruje net,ale este sme s tym problem nemali chvalabohu.