Máte skúsenosti s predajom obuvi?

monka338
19. apr 2016

Mamicky, mozno to nie je dobra otazka, ale chcela by som sa vas opytat na vase skusenosti s predajom obuvi. Dcerke (3 roky) kupujem obuv zn. GEOX a to v Parndorfe (hlavne z dovodu ovela lepsej ceny ako na SR). Druhe babatko cakame chlapceka a cize ruzove topanocky a kvetinkove, svietiace asi nosit nebude 🙂. Mam po dcerke aj tenisky Adidas a NIke a neviem, co s nimi. Priznam sa, ze Geoxi darovat nechcem, nakolko to nebola obuv za 10,- Eur a preto sa pytam, ci mate skusenosti, ci je o topanocky na bazariku zaujem. Po dcerke mi zostalo aj kopa papuciek, nakolko chodíme do jasliciek, cize z kazdej velkosti mala dva pary. Kupujem znacku RAK a som spokojna. S nimi nemam problem. Mam ich vyprane v Sanytole a maly doma znosi aj fialkove a ostatne darujem kamaratke, ak bude mat zaujem.
Mamicky, za vase postrehy a skusenosti vam velmi pekne dakujem! 🙂

pribinak
19. apr 2016

Vsak nafot a daj na bazarik

kasi1213
19. apr 2016

Ahoj, ja som teraz prvýkrát začala predávať cez bazár topanocky a celkom to ide. Ja predavam superfity. Ale iné ako papucky a sandalky som neskusala.

mojkamojka
19. apr 2016

Taky nenapadko izerat co? 😝 Zadaj do bazara a uvidis ci sa ti preda. To, ze sa 40 na bazare predalo neznamena, ze sa preda aj tebe. Ale toto asi nebol ucel otazky... 😉

jamabe
19. apr 2016

Veď vyskúšaj 🙂 nič za to nedáš, trochu námahy pri fotení a nahadzovaní inzerátu.. Záleží hlavne na stave topánok (to čo som už videla v bazáre predávať, by som sa hanbila aj darovať..) a samozrejme cene. Pozri si, aká je ponuka od "konkurencie", prispôsob cenu, pekne nafoť a popíš. A pôjde to 😉