Máte skúsenosť s balerínkami/teniskami Walkmaxx?

kocurko1
15. máj 2012

Chcela by som a opýtať stálych užívateliek (nie dnes zaregistrovaných za účelom reklamy) na Modrom koníkovi, či niektorá nosíte balerínky, prípadne tenisky Walkmaxx.
Bežné recenzie na internete mám prečítané, ale beriem, že ich môžu písať aj predajcovia. Preto sa pýtam:
1.Sú naozaj takým zázrakom na chrbticu, ako uvádza? Ako sa v takých topánkach behá za malými deťmi. Prípadne, dajú sa v nich učiť chodiť malé deti?
2. Ako v skutočnosti vyzerajú topánky oproti reklame/internetovému obchodu?
3. Balerínky sú podľa popisu vyrobené zo syntetiky. Nepotia sa v nich nohy?
Kúpiť tieto alebo zájsť do zdravotníckych potrieb pre normálne kožené?
Ďakujem

nektarinkaxxx
21. máj 2012

ja mam tie prve- botasky- cca rok- naozaj odlahcuju chrbticu- ja som si ich kupila kvoli krizom a zlepsuju i drzanie tela- chvilu mi trvalo, kym som si zvykla na chodzu v nich- cca 2 tyzdne, preto by som ich detom neodporucala. Aj ked su zo syntetiky, jke zvlastne, ze sa v nich noha nepoti- inak, ja som ich nosila aj celu zimu, ked nebol sneh- tym, ze maju hrubu podrazku, je dobra izolacia od zeme. Ja ich ozaj odporucam- mam zalusk aj na balerinky- ale pozeram na nete, kde by bola nizsia cena. Tie botasky som kupila v poprone za 19,90- mali par cisiel takychto lacnych- tak som si ich na skusku zobrala- a nelutujem.

stanka_s
16. sep 2012

Walkmaxx Maxxtone ma niekto?

nikaosem
27. máj 2017

@nektarinkaxxx kdecste ich kupili..dajú sa aj niekde kupit?

kamila999
3. máj 2018

Dobry vecer.kupili ste niektora tieto tenisky? Dobre sa nich chodi??