Máte prebaľovací pult s vaničkou Cam Bagno?

denisi
22. jan 2013

chcem vediet ci je lepsie kupit zvlast prebalovaci pult a samostatnu vanicku na kupanie,alebo si kupit 2 v 1 ??
bojim sa,aby ta vanicka na kupanie nebola casom mala...
vsade pisu,ze od 0-12 mesiacov,ale neviem si predstavit kupat v tom 7 mesacne dieta....
rada si necham poradit 🙂
dakujem

mimikas
22. jan 2013

osobne si myslim ze je to zbytocne, a este aj zbytocne drahe, vanicka je podla mna mala a take 7 mes. dieta sa uz aj trosku hra vo vode a spliecha. Ja ti odporucim skor taku pevnu prebalovaciu podlozku co das na postielku. Toto vyuzijes max do 5 mes a ked sa ti bude dieta obracat aj tak ho budes prebalovat na posteli. 😀

lalinko2010
22. jan 2013

zbytočná investícia, dieťa budeš prebaľovať na posteli, kúpať budeš vo vaničke, ktorú si kúp a časom budeš tak či tak kúpať vo veľkej vani. investuj do niečoho iného! môj názor.

moma
22. jan 2013

tiez si myslim, ze akykolvek prebalovaci pult je zbytocny, dieta sa zachvilu bude viac hybat a vymyslat, preto ak sa chces vyhnut nejakemu nezelanemu urazu, tak istejsie je prebalovat na posteli.

gaby21
22. jan 2013

Suhlasim s vyssie uvedenymi nazormi, jedine co pre dieta potrebujes je prebalovacia podlozka, ktoru das na pracku, a tam sa postaras o dietatko. Naozaj vyhodene peniaze, napriklad moj maly sa od narodenia daval na bok, v dva a pol mesiaci sa uz pretacal, takze prakticky od narodenia som ho prebalovala na zemi, kvoli tomu aby nespadol na zem, na a tato minivanicka je onicom, deti potrebuju aj miesto na clapkanie a na hru, nehrozi aby boli vo vanicke tak dlho 🙂

lubikan
22. jan 2013

ja som pri oboch mala cez vanu polozenu dosku a na tom polozenu vanicku...prebalovaci pult som mala na spredu plnenej pracke...prebalovala som tak pokial mala sa nepytala na wc......vsetko v kupelni a poruke aj voda.....tieto stojany su dost nestabilne

brumka
22. jan 2013

podla mna zbytocne mi sme si dali spravit pult na mieru, da sa prerobit na komodu so stolikom 🙂 a vysla lacnejsie nez v obchode a +vanicku so stojanom, stojan sa zlozi a nezabera miesta a vanicku dam do vane a aj teraz sa v nej kupe moja skoro 3 rocna

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika1308
22. jan 2013

ja ju mám aj v nej kúpem a zatiaľ aj prebaľujem na pulte... ale popravde ku ďalšiemu bábu už ju nechcem. vanička je malá neviem ako dlho ho v nej budem kúpať, malý ma zatiaľ len mesiac 🙂 ale mám kúpenú aj obyčajnú vaničku už 🙂 a prebalovací pult sa tiež nedá dlho používať.. jednak je vysoký a stále sa bojím že malý odtiaľ spadne a jednaj dosť úzky. Ja by som teraz investovala skôr do prebalovačky na postieľku alebo pultík aj s komodou.