Máte 100% kokosový matrac?

barbora21
7. okt 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mate niekto skusenost s matracom, ktory je 100% kokosovy, teda ziaden molitan, latex nic. Pripadne ci ste s nim mali nejake komplikacie v kombinacii s monitorom dychu a pod. Dakujem za akukolvek radu 🙂

ematko29
7. okt 2012

my sme mali taky matrac.myslím,je pevný dobry na chrbticu dieťaťa.ale zasa,ked som prala poťah achcela som ho navliecť tak sa pár kokosovych vlakien dostalo cez poťah von,ako nevadilo to dieťatku lebo este navrch isla plachta.monitor dychu sme nemali

abbie
7. okt 2012

pri tomto matraci moze blbnut monitor dychu ...

janinah
7. okt 2012

toto je skôr otázka na výrobcu matraca

zuzuj
7. okt 2012

ahoj my mame taku kombinaciu pena a kokos pre dieta. Neviem ci to vadí na monitor dychu....niekedy pri tých monitoroch aj píšu , že ktorý madrac je vhodny a aka hrubka. Skor mne by vadilo ale že je dost tvrdy, a ja osobne by som sa na nom nevyspala..pride mi aj pre dieta tvrdy....

martina646
7. okt 2012

Ja mam matrac 10 cm kokos-molitan-pohanka, na tom mam frote plachtu a vacsinou este mala spinka na roztvorenej perinke, takej klasickej z peria a aj tak monitor dychu - jablotron nanny funguje (zistim to vzdy, ked ju vyberiem z postielky a zabudnem ho vypnut, tak mame alarm). Takze monitor zvlada dost vrstiev 🙂 Pri takomto matraci by som sa ale skor bala toho, ze budu von vytrcat pichlave vlakna, ako pise ematko29.

vicsstef
8. okt 2012

ano, mame 100% kokos. sme s tym spokojni, len sa mi zda, ze je dost chladny. preto sme malej dali nan este fleecovu deku. monitor sme nemali.

mataharyy
8. okt 2012

Matrace je dobrá a k monitoru, u každého, nebo u většiny máš napsaný zda je vhodný k té či oné matraci a na jakou maximální výšku matrace je určen, nezáleží až tak na materiálu 😉 Ale tento problém by mohl vyřešit monitor snuza halo ( http://aukro.cz/monitor-dechu-snuza-halo-i26380... ) připevňuje se na plenku 😉

moon1979
8. okt 2012

my mame tento isty matrac ale monitor dychu som mala na vrchu matraca ale pod hrubsou flisovou dekou ... neviem si predstavit ako funguje monitor pod hrubym matracom ... aj v porodnici babatka dokonca lezali priamo na doske monitora len v perinke ... tak neviem

sachmetttt
8. okt 2012

MI MÁME KOKOSOVO POHÁNKOVÝ A JE SUPER. 🙂 A MONITOR DYCHU NANNY NÁM NEBLBNE

brtkulka
8. okt 2012

suhlasim s babami, aj my mame kokosovo pohankovy a monitor dychu (jablotron) funguje.

kiakocikovsvet
23. okt 2012

doporučujem molitan-kokos, ten je tvrdý aj pre mňa , skúšala som ho, opýtajte sa lekára čo Vám povie,
nič spoločné s chrbticou matrac nemá iba s reklamou, lekár Vám povie, že povrch by sa mal tvarovať váhou dieťaťa a tvrdosť kokosu mu v tom bráni, ale rozhodnutie je iba na Vás