Mantinely do detskej postieľky

1. mar 2023

prosím ako riešite upevnenie mantinelov v postielke ked je už matrac na ten nízkej polohe? ..chcela som ich dať preč ale kedže sa stavia na nohy vie ešte občas padnúť a buchnúť sa ale hlavne v noci počas spánku ked vypadne cumel tak bez tých mantinelov hned padne pod ňu a musíme v noci niekolkokrát vyťahovať spod postielky :D

cyberk
1. mar 2023

Moja ma rok a stale ma mantinel :D akruat kedze je uz tiez tak nizko postielka, tak blbo sa upevnuje ten mantinel - pouzila som snurku - jeden koniec siel kol snuriek z mantinela a druhy natiahnuty na vrch tej bocnice :D tak mi aspon ten mantinel drzi v rovnej polohe natiahnuty, dudel nevypadne a dcerka si aspon nezasekava nohu pri prevalovani cez noc :D 🙂

ailiba
1. mar 2023

My mame vankusovy mantinel.... Normalne som dole uviazala vankusiky. Ked lezi, tak sa neudrie. Ked sa stavia a smykne sa, tak sa veru aj udrie. No neda sa inak. Musime toto obdobie e prezit. Aspon ja to tak vnimam. Zas keby bol mantinel vyssie, tak sa nevie chytit.

lamonita
1. mar 2023

Ak ti to mantinel dovolí, môžeš ho skúsiť prevliekat pomedzi tyčky na striedačku. Vrchom spodom vrchom spodom...chápeme sa? Bude síce šanca ze sa udrie o tyčku, ale nebude sa ti zošmykovat... skus😉🥂

autor
2. mar 2023

@cyberk dobrý nápad ..presne toto u nás problém že tie snurky na mantinely su kratke