Mantinel a ozdobné vankúše z Aliexpresu

14. jan 2021

Baby dajte prosím tip, poprípade aj link, ak ste objednávali do detskej postieľky mantinel, alebo ozdobné vankúšiky do postieľky tak ktoré?
Na obrázkoch vyzerajú všetky fajn, len sa bojím reality a nedám 60€ za mantinel a podobne.

sims4
14. jan 2021

Fu čo či ja viem, takéto veci by som sa asi bála z ali objednať, ktožvie čo to bude za látku a výplň v tom :(

cookie29
14. jan 2021

Uprimne, mantinel a hniezdo nepotrebujes. Je to velmi popularne a urcite to pekne vyzera, ale neodporuca sa to, lebo je obmedzovany obeh vzduchu a zvysuje sa riziko nahleho umrtia novorodenca. Ja viem, ze vela mamiciek ich kupuje a ked sa pozries do for, tak mas pocit, ze pomaly vsetky a ze je to nevyhnutne, ale nie je... a uz vobec by som neobjednavala take veci z ali, nech uz mame na ali akykolvek nazor, su to veci, ktore nemaju ziadnu kontroly, ziadne normy nic... si predstav, ze Tvoj drobcek v tom bude mat ponoreny nostek :( ja viem, ze sa argumentuje tym, ze vsetko sa vyraba v Cine a kontroly su nahodne, ale urcite by som do toho nesla. Ja viem, neodpovedam na Tvoju otazku, je mi luto, ale skus si to este premysliet.

evamea
14. jan 2021

Ja som objednávala mantinel a som veľmi spokojná. 🙂 Ak chceš, napíš mi správu.

bogierka
14. jan 2021

ja by som do tohoto nesla, preco radsej nepodporis mamicku ktora si takto priviraba radsej kupis od cinanca ktory to odlakne :/ smutna realita

autor
14. jan 2021

Tak ďakujem baby za rady, máte asi pravdu :D Rozhodla som sa mantinel nekupovať, a hniezdočko som si dala ušiť u jednej pani 🙂

cookie29
14. jan 2021

@bogierka no inac tam je to o tom istom, kde mas zarucene odkial ma mamicka latky a vyplne? ja som za, ale nemalo z nich to sije na cierno a nevies odkial pochadza material

ivka21
14. jan 2021

Tak ja práveže mantinel odporucam a na celú postieľku. Keď mal môj 6 m začal sa stavať a padal v postieľke dopredu dozadu to teda bolo bála som sa ci si dáco nespraví. Mala som z wish a ozaj kvalitný aj po praní v práčke drží tvar.

cookie29
14. jan 2021

@ivka21 6m a novorodenec je rozdiel...

luciannka83
14. jan 2021

Ja som casom vsetko dala z postielky prec. Pridlo mi to ako lspac prachu🙈. Teraz cakam tretie a do postielky planujem dat po obvode len take valce, aby si hlavu dieta nepoobijalo.