MAM cumlíky

michaelamomla
9. nov 2021

Ahojte mamicky,

cakame babatko a hladam dobry cumlik. Mate skusenosti s MAM cumlikom?

Dakujem.

danieladugard
9. nov 2021

Ani jedno z 3 deti nasich nemali Mam rado. Take.. Lahke mi pridu, vahovo. Tazko to je vysvetlit 😁 Phillips avent 👌zatial sa osvecili uplne najviac. Vela ludi frci na Bibs ale nejako nam nesli..

macko1007
9. nov 2021

@michaelamomla u nas od narodenia len MAM a potom aj lovi,maju rovnaku tu dudulu

evkamotka
9. nov 2021

Prvy mal iba mam. Druhy mam ale ked ich zacal vyhadzovat z kocika a stracat, som sa nastvala a kupila mu tie dm za zlomkovu cenu. Sluzia ABSOLUTNE rovnako. Ze ma to nenapadlo skor! Tolko penazi som minula na mam dudle

nelca0510
9. nov 2021

@michaelamomla máme Loví a spokojnosť. Hlavne nekupuj bibs

nerya
9. nov 2021

MAM a od 12+ sme prešli na MAM perfect, sú tenučké, vybrala som ich hlavné aby sa malému nedeformovala sánka. Sem tam mu kontrolujem zhryz a stále má pekný

junovedievca
9. nov 2021

@michaelamomla mame mam,bibs,lovi vsetky su dobre ale ani jeden nechce.sem tam trosku pozuzle ale nie je to jeho priorita.takze asi pokus omyl

alexandra2468
9. nov 2021

Moja tiez len MAM

nevenka
9. nov 2021

My sme pri prvom vyskusali viac, ale sadli mu MAM cumle. Pri druhom sme sli rovno do MAM, aj pri tretom. Oni maju aj obycajne a potom aj tie Perfect, tie su uplne uzke a maly nema problem striedat ich. Su riadne ploche, kvoli zubkom som takto vyberala. Prvi dvaja maju kus deformovany zhryz teda mali a dr. radila uz zobrat cumel v 2,5 roku, ze sa to este napravi a napravilo.

mattkapd
9. nov 2021

@michaelamomla prvý nemal problém striedať Mam, AVENT, BABYLOVE to bol taky dudlikovy princ.. Co som mu dala to dudlal.. Malička teraz ma MAM a AVENT.. Ja kupujem podľa obrázkov.. A teda máme zatiaľ len 3 týždne ale nemá problém s týmito značkami.. Ja som malému nechala dudel do necelých 2 rokov.. Niečo po roku som mu dávala dudel len na spánok