Má niekto skúsenosti s plienkami Bambino Mio?

siuzun
2. aug 2011

Náhodne som to našla na internete tak som sa chcela opýtať či ste takéto plienky už mali.... 🙂 Ďakujem
http://www.maderna.sk/katalog/product/7871/

zuzkasim
10. okt 2013

Ahoj, já si před víc jak 8 lety koupila od Bambino Mio celou sadu Od narození po nočník. Byla to jedna z mých nejlepších investic. Mají svrchní kalhotky se zátěrem z polyuretanu, který nepropouští vlhkost ven a při tom dýchá, opravdu to funguje, děti byly opruzené leda v době růstu zubů, kdy měly agresivní průjem, což je zcela normální jev. Kalhotky jsou šikovně ušité, mají navíc křidýlka kolem nožek, na moje drobné a hubené děti výborně pasovaly a vydržely mi i na 3. dítě (některé měla ještě v mezičase půjčené kamarádka). Vkládací plenky jsou z dobrého materiálu, velmi dobře sají a při tom relativně rychle schnou, jsme v paneláku, sušičku nemáme, takže suším doma na věšáku. Teď jsem si došila pár nových z bambusu, savost dokonalá, ale schnou 48 hodin, to je hrůza. Líbilo se mi, že vkládací plenka je jednoduchá na skládání, zvládal i manžel. Jediná nevýhoda, při druhém dítěti se mi vkládací plenky začaly trhat, takže ty nevydrží věčně. Na třetí jsem je musela už z větší části obnovit. Bambinomio je spíš dražší značka, ale myslím, že se opravdu vyplatí mít hlavně dobré svrchní kalhotky a ty dobré jsou, vycpat se pak už dají v podstatě čímkoliv, akorát ty jejich plenky jsou pohodlné. Stejné vkládací teď už šije víc firem. Jestli by tě cokoliv zajímalo, klidně napiš vnitřní poštou.