Lehátko pre bábo

karolinka1991
30. dec 2020

Ahojte,

vedeli by ste, prosím, odporučiť dobré a praktické lehátko pre bábätko od narodenia, ktoré by malo 3 polohy - úplne ležanie, polosed, sed? Alebo aspoň to úplne ležanie a polosed? Malo by byť skladné, ľahko prenášateľné a hlavne bezpečné.
Ďakujem veľmi pekne 🙂

nika82
30. dec 2020

bezpecne neviem, ale toto vies prerobit na vanicku ako na kociku
https://www.aladdin.sk/lehatka-do-18kg/lehatko-...

barboratoth
30. dec 2020

Babybjorn 🙂

karolinka1991
autor
30. dec 2020

@nika82 ďakujem, len to je dosť mohutné, chceli by sme trosku kompaktnejsie

karolinka1991
autor
30. dec 2020

@karolinka1991 náhodou ešte niekto prosím neporadí??? Najlepšie na 5bodove priputanie. Ďakujem 🙂

andula1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prea
31. dec 2020

Babybjorn

karolinka1991
autor
31. dec 2020

@prea a ktorý typ prosím?

prea
31. dec 2020

@karolinka1991 bliss cotton mame... kamoska má to soft a tiež je spokojná 🙂

saxana000
31. dec 2020

Mali sme hauck bungee bolo super.

karolinka1991
autor
31. dec 2020

@prea a neprekáža vám, že ma len 3bodove zapínanie??? Neprevazilo sa vám nikdy bábo dopredu, keď už riadne sedelo?

prea
31. dec 2020

@karolinka1991 maly má len 2 mesiace nie vôbec od 3 týždňov som ho tam dávala pekne si tam aj sám zaspal a vôbec take male baby sa ešte moc nehýbe... Monika Bagarova dáva svoju Ruminku do toho lehatka a aj to zdieľa mala si chytá nôžky nakláňa sa a nič sa nedeje má to 3 polohy tak si to viete napolohovat ako Vám vyhovuje... mne sa páči aj nuna lehatko je o pár EUR lacnejšie ale keď som si povedala že toto lehatko kedpojdem k rodičom alebo na výlet alebo k vode cez leto rýchlo supneme do kufra a mame ho všade so sebou čo je úplne super výhoda lebo tie hebeda lehatka to je otras to len preniesť je zážitok... musíte si povedať na čo ho chcete využívať a čo od neho očakávate... môže sa aj stať že vaše dieťatko tam nebude chcieť byt ale to riziko podstupujeme každá čo kúpila bez vyskúšania... ja som maximálne spokojná a zatiaľ ho nevyužívam každý deň sem tam lebo využívam na striedačku aj šatku...

karolinka1991
autor
1. jan 2021

@prea ďakujem veľmi pekne za postreh, určite si to lehátko pozriem 🙂 Áno, ono sa to dá reálne posúdiť až vtedy, keď už bábätko samostatne sedí, skôr veľmi nie, len pri prvých dvoch deťoch som mala s 2 lehátkami zlú skúsenosť, že neboli veľmi stabilné a bezpečné, pričom obe mali 3bodove zapínanie, tak preto ma zaujíma hlavne to zapinanie, lebo som si myslela, že to bolo tým, že nemali 5bodove, iba 3bodove zapínanie...

nela6
1. jan 2021

@karolinka1991 za mna tiny love, moze v tom teoreticky ako babo hocikde spat... vibruje, ma hracky a potom polosed pri prvych prikrmoch... aj ked som mala. stolicku polohovaciu, uvitala som lehatko, lebo som mohla dokrmovat aj v pohodli inej izby a nevlacit stolicku so sebou, a mala som na stole v kuchyni, ked bola babo, na spinkanie, sa krasne do rohu pomestilo a bola pekne v ľahu

karolinka1991
autor
1. jan 2021

@nela6 ďakujem veľmi pekne, len hľadám trosku kompaktnejsie

sasanka605
1. jan 2021

Nuna leaf

bikarbona
1. jan 2021

https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2...

Za mňa toto lehátko. Už zoženiete aj z druhej ruky a zároveň je stále super. Moja dievčinka sa aj hrá, aj spí, aj ju v tom kŕmim. 🙂

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
1. jan 2021

@karolinka1991 Ja len taký postreh, my máme nejaké Fisher Price, je to nič moc, ale ani sme to moc nepoužívali. Chceš to na spanie alebo na sedenie, napr. keď varís a ono ťa pozoruje? Keď už bábo riadne sedí, dopredu sa neprevazuje, sedí pevne ako sviečka. Keď ešte nevie, ale chce sedieť a ho máš v pololahu (6-8 mesiacov), tak to je ako v kočíku, je také vyvalene. Za mňa 5bodové je asi aj zbytočne. Ja som to na ramena napr. ani v kočíku veľmi nepoužívala 😀

juliet86
1. jan 2021

babybjorn. mali sme aj joie logan serano ale bb vyhrava

nela6
1. jan 2021

@zara1357 lebo napriklad ked som varila nemala som kde do kuchyne dat kocik, ani presuvat stolicku po byte som nechcela, bolo to tazkopadne, kazdy ma ine podmienky...len tak som ich tam nedavala vobec, iba spanie a dokrmovanie, mna moja mama ucila od zaciatku, ze babo nevie co chce a nechce, ty si rodic aby si rozhodla, takze ked sa im daco nepacilo, opakovanim im to vadit prestalo...ja by som napr nikdy nedala dieta do bezky a to mam tri, tiez nechapem na co to ludom je, akurat tak na krivenie deti

karolinka1991
autor
1. jan 2021

@zara1357 každé dieťa je iné, mne prvá tiež nechcela v tom byť, pri druhej - keďže sme mali malý vekový rozdiel plus iné veci ako predčasne narodenie atď - by sme sa bez neho nezaobisli, takze vychádzam z vlastnej skúsenosti, ktorá je prirodzene u každého úplne iná, len chcem iné lehátko, aké sme mali... Takže toľko 🙂

nela6
1. jan 2021

@karolinka1991 mne sa este toto babybjorn pacilo u kamosky, ale fakt neviem o ziadnom, ktore by malo nejaku malinku konstrukciu, potom kludne daj foto , som zvedava