Kvalitné hrubé látkové plienky

karkulka111
2. feb 2018

Dobry vecer. Poradte mi dobre kvalitne hrube latkove plienky kde sa daju kupit online alebo.v obchode KE. Take plienky co niekedy boli .. doteraz co som len tak mrkla v pepcu tak to je otras tenke a priesvitne. To tak hrudku mozem urobit v nej ... 🙂 dakujem

senta_sofia
2. feb 2018

@karkulka111 t-tomi, maju ich aj internetove lekarne alebo kikko stare casy, tie maju este vyssiu gramaz

wandallka
2. feb 2018

Áno xkko staré časy sú super

karkulka111
autor
2. feb 2018

No idem kuknut a ked ja ani.neviem kolko gr ma mat taka dobra plienka ale dakujem pekne

dhlinkova
2. feb 2018

@karkulka111 Pepco má najotrasnejšie plienky, aké som kedy mala. Boli tenké, priesvitné, strapkali sa.
Skús pozrieť tieto, ja ich mám a som s nimi maximálne spokojná: https://www.feedo.sk/kikko-detske-plienky-z-bio..., alebo aj https://www.feedo.sk/t-tomi-latkove-tetra-plien..., príp. aj bambusové plienky sú poväčšine dobré.

deedol
2. feb 2018

Dnes som videla nejake aj v DM (tusim kikko?) - clovek si to aspon moze "ochytat" 🙂

lanvinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mismor
2. feb 2018

A aké máte skusenosti s látkovymi plienkami typu Lidl alebo Kaufland? Z casu na cas maju tie rôzne týždne, s oblecením pre seba som tam zvyčajne veľmi spokojná, ako je to pri plienkach a pri detských veciach? Ďakujem 🙂

dhlinkova
2. feb 2018

@mismor Lidl sa mi neosvedčilo vôbec, čo sa týka plienok a pre mňa ani body. V Kauflande nekupujem detský tovar vôbec.

lavieenrose
2. feb 2018

zalezi od toho na co ju potrebujes,v pepcu plienky su vhodne na plienku -grcku ..podlozi sa babatku pri hlavicku ,mozes nou poutierat mlieko pri kojeni,alebo utries nejaku nehodu...inac ak chces latkovat tak by som sla do inych plienok na tvojom mieste ..lebo ak budes kupovat tie s vyssou gramazou tak mozno cenovo sa to bude rovnat ako keby si si kupila usitu plienku vcelku..

dellfi
6. máj 2018

@mismor mne sa tie plienky z Lidlu páčia. Som s nimi spokojná a aj s bodynkami.

0hena0
22. júl 2019

@karkulka111 😂😊👍