Kupujete deťom pančuchy Mile?

didip
27. apr 2023

Ahojte, kupujete detičkám pančuchy značky mile? Sú naozaj také dobré ako vravia? Sú tenšie alebo hrubšie? Ďakujem 😊

ema22270
27. apr 2023

Nas syn mal par ks a ano su dobre - hlavne tie na traky su take milé pre menšie deticky. Nie su ani hrube, ani tenke a su celkom kvalitne.

majlo1234
27. apr 2023

Ano, vydrzia milion prani aj susicku, kym ňsyn nechodil, boli to moje oblubene spodky

didip
autor
27. apr 2023

Ďakujem, myslíte že na ten september/ október budú akurát? Mám rodiť v auguste a sama neviem aké nohavice/pančušky kúpiť aby malému nebolo teplo ani zima 😅

lucka12399
27. apr 2023

Troska mimo otázky, ale mali sme aj mile - Ano sú super .. ale skúsili sme aj z aliexpresu za par € a podľa mna boli ešte lepšie ako tie mile 😃

petamich
27. apr 2023

kym bol male babatko ziadne pancuchy sme nepouzivali, mal dlhe dupacky a ked, tak na tom overal uz podla rocneho obdobia

a teda suhlasim s @lucka12399 ze najlepsie pancuchy na traky su z aliexpress 🙂 a to som ich otestovala viacere ale teda ak slovenske tak mile (tatrasvit, japitex sa rychlo vytahali a japi napr. ma kratku slapu v porovnani s velkostou pre ake dieta su urcene)

kati301
27. apr 2023

@didip ja osobne si myslim, ze na september/október hlavne žiadne pancuchy nebude treba ešte 😃 nasa sa narodila vo februári a pancuchy mala na sebe doteraz 3x a to len z dôvodu že mala saty 😃
Radšej kúpiť hrubé froté ponozky, moj tip, napr H&M. Take malé bábätko to ma po kolena, pripadne podkolienky 🙂

nekonecna_katastrofa
27. apr 2023

@didip Mile sa vyťahali, tie gumky sa rýchlo zničili. Vôbec som nebola spokojná. Kúpila som z Ali za pár šušňov a boli super. Pevné, elastickejšie.

didip
autor
27. apr 2023

@kati301 ďakujem ja vôbec neviem čo kúpiť keďže to bude naše prvé 😅 či aj na ten august nejaké dlhé nohavice alebo ako sa mám zariadiť 😂

lucka12399
27. apr 2023

@didip ja si myslím že nad týmto nemusíš vôbec rozmýšľať .. nejake pyžamká, leginky, pancuchy môžeš dokúpiť aj potom 🙂 zaobides sa aj bez nich ..

lucka12399
27. apr 2023

€ 1,41 28% Off | 2019 Baby Autumn Winter Tights Hot Baby Toddler Kid Girl Ribbed Stockings Cotton Warm Pantyhose Solid Candy Color Tight 0-4Years
https://a.aliexpress.com/_mLniaX6

Ale ak by si moc chcela, tak vyskúšaj .. za par € veľa muziky 😃

didip
autor
27. apr 2023

@lucka12399 dakujem, keďže moja babka začala že ona môjmu ocinovi ešte aj na dupačky dávala cez leto ponožky, keďže tiež je augustový. Ale vtedy boli iné teplá 😅 takže vôbec neviem ako ho obliekať na ten august

lucka12399
27. apr 2023

@didip nasa detská lekárka nám vravela že bábätku dať vždy o jednu vrstvu viac, ako mame my. 😃

didip
autor
27. apr 2023

@lucka12399 áno zato rátam s tým, že nejaké nohavice, polodupačky alebo tenké pančušky 😅

lucka12399
27. apr 2023

@didip môj syn je síce októbrový .. ale asi by som nedavala novorodeniatku v auguste pancusky .. nejake legíny, teplacky. A pri najhoršom prikryjes dečkou.. ale veď uvidis podľa seba. Neboj sa, to sa zabehnes 😃 tiež som mala stres z obliekania ..

witchlucia
27. apr 2023

@didip ten môj nebol kamoš s ponožkami takže od narodenia mal body plus pančuchy a keď som chcela vrstviť tak ešte gate a tričko. Narodený 10.10. 2020 a nosí ich už 7 mesiacov nepretržite. Nemám skúsenosť s mile ale za to nám už asi desiate z aliexpresu a veľká spokojnosť, hlavne tieto čo majú traky sú teraz pri liezeni na nezaplatenie. Dupačky z duše neznášam 😂

floki1994
27. apr 2023

u nas v rodine vsetky deti a velka spokojnost 🥰 mam inak jedny nove pre dievcatko ak by bol zaujem za polovicnu cenu 🙂

barbie1981
27. apr 2023

Ahoj , naši nosili hlavne pyžamá a zavinovacie body. Žiadne pančuchy v 2 mesiacoch ,asi by sa ti to zle obliekalo. Hlavne kúp niečo čo sa ľahko oblieka a vyzlieka.

banalu
27. apr 2023

Ja som doteraz tie traky nepochopila a som jedna z mala co ich nema v laske. Mala dostala tie mile v roznych velkostiach a tam sa susia v zasuvke.
Mne absolutne nepride dieta v pancuchach cez body roztomile. Ja ked uz musim, mojej davam pancuchy pod body a vyzera ako gymnastka + jej nepretrcaju cez nohavice 🫣. Nevravim, ze som ich neskusala, ale na von katastrofa, ked mala na tom dalsiu vrstvu, na prebalenie trebalo dat dole aj sveter ci saty... no neprakticke jak traky 😂 plus traky asi mali byt kvoli tomu, ze za sociku sa take pancuchy tahali este meter dvadsat za dietatom, ale tieto sedia dobre, tak neviem, co tie traky drzia 😂

nikpa
27. apr 2023

@didip mali sme tie na gumičky Mile a rovnako v tom istom čase som kúpila aj od Tatrasvit, za polovičnú cenu. Mile nevydržali bohviečo, vyťahané gumky aj vydrate prsty. Tatrasvit nosí dodnes, síce tiež už nevyzerajú najlepšie ale nie sú vydrate ani vyťahané gumy nemajú, akurát vyprašiveli, no to je najmenší problém.