Kúpim topánky Clarks v Košiciach?

lilysk
5. okt 2012

Ahojte
Viete mi niekto poradit kde sa daju kupit topanky Clarks v KE?
Potrebujem pre dceru topanocky na 1 chodenie -ona uz chodi cca mesiac celkom slusne a zhanam topanky uz aby mala na jesen aj zimu ,takze ziadne capacky a podobne ...tie Clarks sa mi zdaju podla recenzii dost vhodne prave pre tieto male deticky .Pochodila som kopec obchodov v KE ,ale nic sm nenasla vhodne vsetko take tvrde ako kamen -no proste otrasne topanky ...co som nasla akurat mozno vhodne su tie Elefanten ,ale take malicke boli vsade vypredane .
Ake mate skusenosti ?
Dakujem pekne za odpovede

zizza
10. okt 2012

@lilysk ahoj, myslim ze na slovensku sa nedaju kupit... Ja som nasla iba predajnu v brne najblizsie k slovensku... Clarks su fakt super 🙂 my ich mame priamo z anglicka...

lilysk
autor
11. okt 2012

@zizza Mozem ich objednat z ebay -to cislovanie sedi -nevies mi poradit ?
Tu jej sedi cislo 20 co su Elefanten ,tak myslis ,ze by bolo rovnake ?
Dakujem pekne

zizza
12. okt 2012

Poslala som ti spravu tak sa pozri ;)
Ak nic tak aspon vies porovnat velkost ;););)

dai
12. okt 2012

@zizza v bratislave jd predajna clarks na dulovom namesti... O inej neviem - my kupujeme tamalebo na fashiondays kde maju pravidelne zlavy

dai
12. okt 2012

@lilysk ahoj... Ja som malemu kupovala na prve chodenie ecco a skm velmi spokojna - velmi lahke pohodlne a pevne... Predajni ecco je na sk viac a cenovo su podobne clarksom...

zizza
12. okt 2012

@dai fakt na dulaku su??? A kde??? Tam poznam iba obuv gabor

dai
12. okt 2012

@zizza a v tej ujo predava aj clarks😉 moj muz si tam chodiava kupovat.. Pre mna su gaborky aj clarksky prilis nizke takze ja tam nekupujem 🙂

zizza
12. okt 2012

@dai damske a panske clarks predavaju aj v Humanicu ale detske som nenasla... No ale skusim tam zajst ;)

lilysk
autor
12. okt 2012

Som uplne zufala eset pozriem Ecco v Optime -inak nic tu nemaju -same kamene vsade -otrasne ☹((
Dakujem kocky

bombulka
3. dec 2012

@lilysk nahodou som narazila, mas pravdu, je to velka bieda v ke, aj my mame velky problem kupit nieco normalne a uz nehovorim, ze by som chcela, aby to aj nejako vyzeralo. ale este ma napadlo, pozerala si ccc obuv v tesco extra? niekto mi spominal, ze tam maju celkom fajn topanky pre deti, ale nebola som, tak to neviem posudit, ale ak si nahodou nebola, tak skus. a v humanicu nemaju nic poriadne? inak, neviem ako ty, ale mam pocit, akoby objednavali malo topanok, uz ked najdem co by sa mi aj celkom pozdavalo, maju len dve-tri velkosti a dovi a tiez vykladaju topanky z minulej sezony. ako je problem tu nieco kupit, fakt ☹

lilysk
autor
4. dec 2012

@bombulka Ahoj v tesco extra som nepozerala ☹
ja somnakoniec objednala z anglicka -akoze nebolo co kupit vazne -humanic absolutne nic ...tie elefanten mali 3 ks velke cisla -otrasne nieco ☹

bombulka
4. dec 2012

@lilysk tak dufam, ze ste sa trafili 🙂 podla mna asi ludia menej kupuju a preto nech su radsej vypredane ako by sa nemali predat vobec 😒 najnovsie sa uz radsej rovno opytam, co maju z nasej velkosti a mam to jednoduchsie, pani mi ukaze dva otrasne vzory a sme vybavene 🙂