Ktorý vankúš na dojčenie je lepší?

lejlla
2. aug 2012

potrebujem poradit ktory vankus na dojcenie je lepsi,ci taky ktoreho vyplnou su polystirenove gulicky,alebo dute vlakno?dakujem

margarita
2. aug 2012

ja mam ten gulickovy - iny som nikdy nemala, neviem posudit. podla mna Ti staci aj obycajny, tam ide hlavne o tu oporu, ze dietatku je pohodlne na podlozke, pripadne ja si cast vankusa dam aj tak za svoj chrbat, nech som zrelaxovana a dojcim v klude a pohode.

vonicka
3. aug 2012

gulickovy, je super.

evulik82
3. aug 2012

gulickovy,aj my sme mali,je fakt super.ako chces tak sa prisposobi

happygirl
3. aug 2012

ja som mala taky obycajny (vypln dute vlakno asi) a bola som velmi spokojna - ja som mala taky, co vyzeral ako "velka hokejka" 😎 a na koncoch mal snurky... dal sa pouzit aj na spanie (bud. mamicky) v tehotenstve ako roztiahnuty - nevedela som si vynachvalit - bud som si ho podkladala pod brucho, alebo polohovala nohy atd.... a potom po porode sa dal pekne prisposobit pri dojceni + no a ked sa tie snurky zviazali na koncoch, bolo to super aj na polohovanie polosediaceho/sediaceho babatka, keď uz mali dievky par mesiacov (a tiez sa pekne prisposobil a bol makkucky pre babo - tak akurat)... potah aj vankus som pravala klasicky v pracke na 40/60stupnov... takze v pohode...

babymarket_sk
18. aug 2012

Duté vlákno sa "zleží", lepšia výplň je polystyrén...