Ktorú stoličku vybrať?

jankapiknova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuza.m
4. aug 2010

keby mam zdedenu drevenu stoličku tak by som ju brala.ale určite by som ju nekupovala.moj nazor.
ja mam taku podobnu ako si dala prvy link.som snou velmi spokojna,je stabilna,prakticka s bezpečnostnymi pasami.sed je velmi pohodlny mäkky a lahko čistiaci.už teras viem že by somsi ju kupila aj skor ako 7mes.možeš to dat aj do polosedu tak že sa da kmit aj menšie dietatko.a možeš ho len tak posadit ked variš.ma to vela možnosti vyšky.super vec.inak kamoška ma tu fabulu a tak tiež je spokojna...myslim že su skoro podobne takže ktora sa ti pači... 😉

maryanna
4. aug 2010

@olifcek veď tie stoličky sú skoro rovnaké, teda štýl, ja som skôr za drevenú rozkladaciu ale keď už tak na Fabulu sú lepšie referencie a spokojnosť mamičiek 100%tná

janka5861
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika251
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmulinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinkajasminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
4. aug 2010

z tých dvoch je to asi naozaj jedno, ale na Fábulu sú najlepšie referencie... 😉

sabiatko
4. aug 2010

mne sa v zelenej viac paci ta prva 🙂

mamina63
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janocka
5. aug 2010

otazka znela, ktoru z 2 konkretnych stoliciek kupit.
@olifcek sa nepytala preco by mala kupit uplne inu stolicku, ci drevenu alebo plastovu, ci polohovatelnu alebo rozkladaciu. Tak jej, prosim, odpovedajte na jej otazku.

juliagregor
5. aug 2010

kup lacnejšiu, splní ti rovnaký účel... 😉

veronika81
5. aug 2010

my máme tú prvú pepe I, v oranžovo-sivej kombinácií, spokojná som ja aj malý 😉
ale tiež si myslím, že je to jedno, ktorú vezmeš, sú podobné.

anjelicek26
5. aug 2010

ani jednu, hrozne obludy 🙄

luciaj
6. aug 2010

ja mam fabulu a som max. spokojna uz viac ako 2,5 roka a teraz ju vyuzijem zasa pri druhom dietatku (len ci ju moja dcerka vobec bude ochotna prepustit svojmu surodencovi, lebo to je "JEJ" stolicka 😀 ). mam v zltej farbe.

janulabj
6. aug 2010

máme Fabulu a som velmi spokojná.....odporúčam 🙂

annie13
7. aug 2010

my mame tu pepe zelenomodru so slonikom co si dala prvy link a sme velmi spokojni akurat ze maly co sa tam vrti ked nechce jest ten polster dost vysuchal zisla farba ale ucinku to nebrani 😉
podla mna su rovnake takze tiez by som brala lacnejsiu

bibione
8. aug 2010

uplne zbytocna prehnana investicia...ja som kupila drevenu rozkladaciu,ked bude vasci,dam ju rozobrat a mam stolicku a stolcek samostatne,stala ma 30eur...tieto stolicky su cisty blud

mateson
19. aug 2010

Ja som mala po dcere drevenu ale strašne som chcela novu. Ona mala skoro 16 ked sa malý narodil tak ja som sa vyžívala v nákupoch detských vecí. A medzi nami vyhodené peniaze. Kupili sme nejaké chicco, drahé krásne ale to isté ti splní aj tá drevená. Už by som to nespravila.

zanin
31. aug 2010

Ja mam doma babypoint pinta je to presne ako ta pepe a som s nou nadmieru spokojna lepsia cena a polohovatelna maly v nej sedel uz ako 6 mesacny. a ma dva pultiky tak ked nieco rozlial tak som snala vrchny a spodny mu tam zostal. Je stabilna a naozaj super vyuzitelna tym ze sa da polohovat aj na vysku tak ju vyuzijeme do 4 rokov urcite. Teraz si tam maly aj kreslieva.

veronka
31. aug 2010

my tiež budeme čoskoro potrebovať stoličku, ale ja už mám vybratú takúto: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

michalag
31. aug 2010

my mame doma drevenu je super, ale tiez chcem kupit novu hlavne preto ze neviem ako by som to nase sidlo nachovala, do tej drevenej ju este nechcem davat kedze sama nevie sediet a tie plastove su v tomto dobre ze sa da naklonit do 3 uhlov
ja rozmyslam tiez nad Babypoint Fabula
alebo Zopa Space: www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_de... no neviem sa rozhodnut ale cenovo je lepsia Zopa ...... viac ako 100 eur sa mi zda dat za stolicku uz fakt vela