Ktoré z týchto papučiek by ste kúpili?

adusa1987
12. apr 2015

Ahojte mamicky, bola som v obchode s detskym tovarom a ied som chcela pre babetko topanocky skoro som odpadla. za obycajne topanocky pre babetko som dala 2,50 a kupila som dve pary/ bude aj foto/ boli vsdne a onicom a tak som sa rozhodla pre seba aj pre vas objednat nieco krajsie... a za lepsie peniaze. na financiach mi ani tak nezalezi ved male musi mat to najkrajsie ale za take peniaze dostat v podstate nic pekne ma sokovaloa ked chcete nieco krajsie musite minut riadny peniaz...ja som pre vas pripravila par fotos tovarom ktory som objednala a chcem aby ste mi zhodnotili ci sa vam pacia...vsetky papucky su za 2 eura zatial len pre chlapcov ruzove doobiednam

acer11
12. apr 2015

no to je ozaj nádhera 😖 už od pohľadu umelé.....

mamulienka30
12. apr 2015

@adusa1987 2€ za toto? Srandujes... to dieta okamzite skope a vyzera to otrasne... prepac ale dnes si pisala taketo statusy hadam troje? Startujes predaj? @admin

alaguema
12. apr 2015

nie, nepáčia...naozaj na prvý pohľad syntetika. sorry

miriem
12. apr 2015

Radsej bose, nez toto😉

andreaka11
12. apr 2015

zaujimave su tie protismykove...

mawka
12. apr 2015

hää? objednala si a uz ich fotis? ci to je z bazaru? sak to je pre babatko a tomu stacia dupacky a ponozky, ked este nechodi a inak jednoznacne naboso. nie je nic lepsie.

slnieckolu
12. apr 2015

Takéto eee... A je omyl, ze pre dieťa len to najkrajšie... U mna je na 1.mieste kvalita, a potom dám aj 5€ /50€/ 😀 Žiadna umelina a tesná obuv nie je na detske nôžky dobrá-raď sa aj tým, nie len krásou a cenou. 😉

katiehotmess
12. apr 2015

Hroza, ako hovoria baby, uz od pohladu nekvalita. Radsej si priplatim za liliputi, ktore su kvalitne a krasne. Dufam, ze robis len prieskum trhu a nemas toho doma 10 krabic. Toto nie je cesta, co si vsimam tak vacsina mamiciek si na obuve pre dietatko potrpi.

dankaa78
12. apr 2015

tie prve su v pohode ostatne asi nie😉

mamulienka30
12. apr 2015

@katiehotmess pani asi nechodi casto do kik-u, tam je takychto somarin po euro pätdesiat na tony... hadam toho uz nema doma xxl krabicu objednanu z aliexpress....

miku1
12. apr 2015

@adusa1987 Úprimne? Nekúpila by som ani jedny, aj keby stáli 0,10 €.... Ružové radšej už ani neobjednávaj a podľa mňa budeš môcť byť rada, ak sa zbavíš týchto.

katrinka8
12. apr 2015

@adusa1987 - a to pre aké bábätko, prepánajána máme kupovať tieto návleky? Veď také malilinké, aké sú tie papučky, či ponožky, či čo to je, to naozaj nepotrebuje, načo mu to má nôžku sťahovať? A také, čo sa len na nožičky stavia, nepotrebuje nič, len kvalitné bavlnené protišmykové ponožky, a také, čo už chodí kvalitnú obuv. Čiže za mňa, nekúpila by som ani jedny z nich - nepotrebné a nekvalitné. Dokonca ani vzhľadovo sa mi nepáčia ani jedny z nich. Prepáč, ale nechcela by som ich ani zadarmo.

bonaqa2013
13. apr 2015

Nechápem, to si ich toľko nakúpila? A načo veď to aj do jaslí kde majú viac detí je až až. Alebo to predávaš? Či? možno tie posledné a tie tmavomodré - ale len možno ešte aká je kvalita....