Ktoré topánočky na leto sú lepšie?

sonicika
9. feb 2014

rozmýšľam nad crocskami alebo adidas sandalky dole sú linky... neviem osvečili sa vám ktoré viac? nepotia sa v crocskach nožičky keď majú predok zatvorený? alebo naopak tie sandalky adidas ked maju predok otvorený nevadí to práve pri behačkách v tráve po lúke atď.
hľadám vhodnú obuv pomaly na teplo rozhliadam sa...chcem mu kupit jedny koženné sandalky, tenisky a teda taketo gumové luftačky tak ktoré

http://www.shoebuy.com/crocs-scooby-doo-ii-cust...

http://www.agilesport.sk/detska-obuv/adidas-akw...

strihalka
9. feb 2014

no podle me radeji ty adidas uz jen z duvodu ze tam je noha pevnejsi a ne uplne na volno

bibistec
9. feb 2014

ja by som ti povedala ku crocskam iba tolko ze ortoped by ti vynadal, pre dieta total nevhodne, ked nechces znicit chrbticu...ale ked ides na kupoko alebo na dovolenku a nema to cely den na nohe tak v pohode. ja by som inac take gumove neodporucala, jasne ze sa v tom poti noha . urcite nejake kvalitnejsie kozene napr. u batu alebo protetiku a nie tieto smejdy. prepac za vyraz. Nechcem sa nikoho dotknut.

01fialka01
9. feb 2014

Osobne sa mi pacia tie druhe...aj ked...aj ja mam take crosky a v lete ma dost palia chodidla z tej umelej hmoty, tak neviem, je je to pre babo vhodne 🙂

sense
9. feb 2014

urcite by som nedala dietatu crocs....radsej tie adidas....a suhlasim s @bibistec

leporeloo
9. feb 2014

No podľa mňa ani jedny.
Našla by som kvalitnú značku ktorá vyrába detskú obuv A nie takéto "značky" ktoré riešia skôr dizajn ako funkciu.
Pediped, Ecco, Naturino, Protetika

monicm
9. feb 2014

ja z týchto ani jedny,teda ak to chceš na bežné nosenie.je pravda,že naše deti majú crocsy,ale len na behanie po piesku,resp. na cestu na ihrisko,nakoľko tam mi po piesku behajú bosé a na trávu sa obúvajú a aby to mali jednoduchšie...................inak kupujeme len kvalitnú detskú obuv a to odporúčam každému.

euka210
13. feb 2014

ked ma dieta do 2r, tak ani jedny, lebo maju volnu patu.

horana
13. feb 2014

Tie druhe by sa dali, ked uz treba len z tych dvoch vyberat.
Crocsy su tak na vyklbenie nohy ak uplne presne nekopiruju jej tvar, tie adidasy sa lepsie prisposobia tvarovo.
Adidasy su lepsie pre akcnejsie deti, ktore budu sa v tych topankach aj pohybovat, nielen smajdat sa niekde.

marion
13. feb 2014

Tieto gumene len na minimalne nosenie k vode a bazenu. Na leto urcite kvalitnejsie s pevnou patou. 🙂 treba si dat pozor na hmotnost nakolko mojej dcerke som ale do skolky kupila z protetiky pekne, kvalitne ale su tak tazke ze ani ja by som ich nenosila. Maju strasne tazku podrazku, hroza. 😠 😠 😠

didulienka11
13. feb 2014

Superfit ;)

hori
13. feb 2014

baby, ale vsak zakladatelka pise, ze kupi aj kvalitne kozenne sandalky, takze jasne, ze taketo nebude mat dieta nastalo... no a k veci... original crocs nie su plastove ani gumenne, ale je to nejaka zivica, v ktorej by sa noha nemala potit, ale osobnu skusenost nemam... ja osobne mam voci krokskam averziu, a do letnych horucav by som volila radsej adidasy, uz som tieto aj pozerala v obchode, ale su na sirsiu nohu, cize nic pre nas...

siska53
13. feb 2014

Dieta potrebuje pevnu obuv,ja ked som,sa na,to pytala,tiez mi ortoped odpovedal,ze croksy nie su vhodne. Preto som,trvala na tom,aby ich maly nemal ani ako domacu obuv. Len vynimocne u svokrovcov ci na plaz.
maly aj mala nosili na,leto sandalky s pevnou patou,tak som sa docitala,ze je to spravne,aj mi tak,vravela lekarka.
takze croksy nie su na,dlhe nosenie po vonku ci doma.

sveta27
13. feb 2014

kožené sandálky zn. santé so zavretou špičkou 😉

hribikana
14. feb 2014

slovobuv - kozene vyrobene na slovensku a pevna pata

kimmie
14. feb 2014

Urcite tie adidas. Spodok crocsov sa lahko vydere a potom su na malych kamienkoch, trave a podlahe velmi smyklave. Tiez ta noha nie je napevno a deti casto zakopavaju.

marijanakatja
5. mar 2014

moj maly chlapec už jeden rok nosi vivobarefoot. super topanky

mata25
8. máj 2014

No co sa tyka chodidla tak crocsy ssu lepsie tvarovane a pohodlnejsie ako adidasy, podopieraju aj klenbu. Ale na obcasne nosenie je asi jedno co mu kupis.

martina1305
8. máj 2014

ja hlasujem za Crocs-ky…my ich pouzivame uz asi 3 ci 4 roky, aj do skôlky ich mame ako prezuvky, dcerka je v nich aj cele leto