Kto má hojdacie lehátko značky Bright Stars?

didka75
1. aug 2012

Ahojte, nemate niekto nahodou lehatko znacky Bright Stars? Maju vela druhov, potrebovala by som poradit. Chcem aby sa hojdalo, hralo melodie - ale prijemne, nie cinu, a aby bolo anatomicke a polohovacie aj pre newborna. Mate niekto konkretnu skusenost? Dik

vonicka
1. aug 2012

Ahoj, ja mam toto http://www.veba.sk/prenosne-hojdacky/20516-brig.... Pre novorodenca neni dobre, az pre viac mesacne deti. Neni polohovacie. Melodie su celkom ok, ale zneju trochu cinsky.... 🙂

Ja by som si uz teraz kupila ine, nie toto, lebo moj maly ma hojdanie na haku. A nemyslim si, ze je extra pohodlne. Preco chces [prave tuto znacku?

chavierka
1. aug 2012

my sme mali toto isté ako píše vonicka a boli sme max spokojní!!!! Aj ked nám malý nemohol zaspať, tam zaspinkal. A to sme používali najslabšie hojdanie. Veľmi dobrá pomôcka, dlho sme využívali a odporúčam

stanka04
1. aug 2012

Ahoj,ja som mala hojdacie,bolo na nezaplatenie,ked som bola s malou poporode sama.Melodie su v pohode,zvuky prirody sa malej nepacili 🙂
Uz nam je male,tak ho predavame 😉

lubikaf
1. aug 2012

my mame to iste ako vonicka a sme spokojni, maly tam v pohode lebedi aj 15-20 min, ako kedy. ale presne pre babatka to nie je, ked som ho tam zo zaciatku davala, mala som pocit, ze je velmi nepohodlne, mal strasne hlavicku ako keby natlacenu na hrudi, uz teraz jak je vacsi je to v pohode.